Skorża może wrócić na ławkę trenerską. Zainteresowany konkretny klub

Maciej Skorża jest jednym z dwóch głównych kandydatów do objęcia Al-Khaleej, o czym informuje Szymon Janczyk z "Weszło". To 11. zespół poprzedniego sezonu Saudi Pro League.

Maciej Skorża
Obserwuj nas w
Aflo Co. Ltd. / Alamy Na zdjęciu: Maciej Skorża

To byłby ciekawy ruch

Maciej Skorża to jeden z bardzo nielicznych trenerów z Polski, który otrzymał szansę pracy poza granicami naszego kraju. Były szkoleniowiec Lecha Poznań w czasie swojej kariery prowadził m.in. Al-Ettifaq, reprezentację Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz ostatnio Urawę Red Diamonds, z którą rozstał się jednak na początku tego roku. Jednak to właśnie z klubem z Japonii odniósł spore sukcesy, bowiem wygrał Azjatycką Ligę Mistrzów.

Jednak od kliku miesięcy 52-latek pozostaje na trenerskim bezrobociu i poszukuje nowego, ciekawego projektu. Jeszcze jakiś czas temu spekulowano, że Skorża mógłby trzeci raz objąć Lecha Poznań, ale były to raczej życzeniowe nadzieje kibiców. Teraz jednak informacje o jego powrocie na ławkę trenerską wydają się dużo bardziej prawdziwe.

Bowiem według informacji przekazanych przez Szymona Janczyka z portalu “Weszło”, Maciej Skorża jest jednym z kandydatów do objęcia Al-Khaleej. To 11. zespół poprzedniego sezonu Saudi Pro League. Saudyjski klub poszukuje aktualnie nowego szkoleniowca, po tym jak zespół opuścił trener Pedro Emanuel. Polak nie jest jednak jedynym kandydatem, bowiem mocna ma być także kandydatura Greka Giorgiosa Donisa.

Czytaj więcej: Milik może stać się bohaterem wielkiej wymiany! Juventus ma plan

Komentarze