Show Adama Buksy w Turcji! Polski snajper jest nie do zatrzymania

Adam Buksa sobotni mecz zaliczy do udanych. W pierwszej połowie starcia Antalyaspor - Istanbulspor Polak dwukrotnie trafił do siatki.

Adam Buksa
  • Adam Buksa strzelił dwie bramki w pierwszej połowie meczu Antalyaspor – Istanbulspor
  • Polak ma już na koncie dwanaście goli w tym sezonie tureckiej Super Lig
  • Jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny

Buksa puszcza oczko Probierzowi. Świetny występ Polaka

Adam Buksa rozgrywa świetny sezon na wypożyczeniu w Turcji. Antalyaspor ma wiele pożytku z dyspozycji Polaka, który notuje w sobotę kolejny kapitalny występ i prowadzi swój zespół do zwycięstwa w starciu z Istanbulsporem.

Reprezentant Polski w odstępie dwóch minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po niespełna kwadransie gry z bliskiej odległości dobił piłkę do bramki, a chwilę później z dużym spokojem przerzucił ją nad bezradnym bramkarzem. Wykazał się przy tym niezwykłą kontrolą i precyzją.

Do przerwy utrzymał się wynik 2-0 dla gospodarzy. Buksa zdobył tym samym jedenastą oraz dwunastą bramkę w tym sezonie tureckiej Super Lig. Jest również najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny.

Forma Buksy z pewnością cieszy Michała Probierza, który niebawem skompletuje kadrę na marcowe baraże.