Pech polskiego obrońcy. Samobój w spotkaniu z Ajaxem

Paweł Bochniewicz chciałby jak najszybciej zapomnieć o błędzie w spotkaniu z Ajaxem Amsterdam. Polski obrońca bowiem pokonał własnego bramkarza w 51. minucie.

Paweł Bochniewicz
IMAGO / Pro Shots Na zdjęciu: Paweł Bochniewicz
  • Paweł Bochniewicz nie popisał się w 51. minucie spotkania z Ajaxem Amsterdam
  • Polak strzelił samobója
  • Dwa tygodnie wcześniej 28-latek również trafił do własnej siatki

Samobój Pawła Bochniewicza

Na niedzielę zaplanowano spotkanie Heerenveen z Ajaxem Amsterdam. Drużyna z północy Holandii rozegrała dobre zawody, pokonując rywali 3:2. Dwoma trafieniami w tej rywalizacji popisał się były piłkarz Cracovii – Pelle van Amersfoort. Na boisku mogliśmy oglądać również Pawła Bochniewicza, który nie zapisał się złotymi zgłoskami.

Polski obrońca bowiem w 51. minucie trafił do własnej siatki. 28-latek próbował przechwycić podanie przeciwnika, ale skierował futbolówkę do własnej siatki.

Paweł Bochniewicz zaledwie dwa tygodnie wcześniej również strzelił samobója. Wówczas błąd Polaka zadecydował o wyniku. Jego Heerenveen zremisowało bowiem z AZ Alkmaar 2:2.

Sprawdź także: Arka wzmocniła się w pomocy, posiłki prosto z Włoch