Reprezentant Polski z 15. golem w sezonie. Powołanie pewne?

Jakub Piotrowski wpisał się na listę strzelców w meczu Botew Płowdiw - Łudogorec Razgrad. Dla reprezentanta Polski było to 15. trafienie w tym sezonie rozgrywek klubowych.

Jakub Piotrowski
IMAGO / Newspix/ Piotr Kucza Na zdjęciu: Jakub Piotrowski
  • Jakub Piotrowski znowu wpisał się na listę strzelców
  • 26-latek zdobył 9. bramkę w bułgarskiej ekstraklasie
  • Reprezentant Polski ma już na koncie łącznie 15 goli w rozgrywkach klubowych w tym sezonie

Reprezentacja Polski. Jakub Piotrowski wiceliderem klasyfikacji strzelców w Bułgarii

Łudogorec Razgrad w 24. kolejce najwyższe klasy rozgrywkowej w Bułgarii mierzył się z Botewem Płowdiw. Wynik wyjazdowego pojedynku w 13. minucie otworzy Kwadwo Duah. Czternaście minut później goście prowadzili już 2:0. Tym razem Matveia Igonena pokonał Jakub Piotrowski, który wykorzystał podanie Aslaka Fonna Witry’ego.

Dla reprezentanta Polski było to dziewiąte trafienie w efbet Liga i już piętnasty gol w sezonie 2023/24 w rozgrywkach klubowych. Co ciekawe, 26-latek jest obecnie drugim najlepszym strzelcem w bułgarskiej ekstraklasie. Lepsi od niego są tylko Aleksandar Kolew i Georgi Nikołow.