Zwycięstwo drużyny Michniewicza okupione kontuzją Krychowiaka

Abha Club zanotowało drugie ligowe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując Al-Feiha (2:1). Czesław Michniewicz ma jednak ból głowy, bo jeszcze w pierwszej połowie boisko z kontuzją opuścił Grzegorz Krychowiak.

Krychowiak i Michniewicz podczas pracy w reprezentacji Polski
IMAGO / Newspix Na zdjęciu: Krychowiak i Michniewicz podczas pracy w reprezentacji Polski
  • Abha Club pokonało u siebie Al-Feiha (2:1). To drugie ligowe zwycięstwo zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza
  • W pierwszej połowie kontuzji doznał Grzegorz Krychowiak i opuścił boisko
  • Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest uraz byłego reprezentanta Polski

Abha ze zwycięstwem, ale Krychowiak z kontuzją

Poniedziałkowe popołudnie będzie miało dla Czesława Michniewicza słodko-gorzki posmak. Jego Abha Club podejmowało u siebie Al-Feiha. Jak dotąd, były selekcjoner reprezentacji Polski w trzech kolejkach ligi saudyjskiej uzbierał trzy punkty. Gospodarze w 36. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Karla Toko Ekambiego. Niestety, niedługo później boisko z kontuzją opuścił Grzegorz Krychowiak.

Po zmianie stron Abha zdołało strzelić kolejną bramkę, tym razem autorstwa Ahmada Jamala. Al-Feiha odpowiedziało w samej końcówce, gdy rzut karny wykorzystał Fashion Sakala. Ostatecznie, jednak, to trafienie okazało się jedynie golem honorowym.

Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest uraz Krychowiaka. Polak nie znajdował się w planach Fernando Santosa, ale teraz portugalski selekcjoner nie ma nawet opcji powołania weterana Biało-czerwonych.

Krychowiak wystąpił we wszystkich czterech meczach Abhy w tym sezonie. Zanotował w nich jedną asystę.