Wczorajsze mecze na Euro 2020 – wyniki meczów 20 czerwca

Piłkarze reprezentacji Włoch
Piłkarze reprezentacji Włoch PressFocus

W niedzielę rozstrzygnięta została rywalizacja w grupie A. Reprezentacja Włoch skromnie 1:0 pokonała Walię, natomiast Szwajcarzy pewnie 3:1 wygrali z Turcją. Pewne awansu są na razie dwie pierwsze drużyny. Jak zaprezentowały się drużyny które zagrały w niedzielę 20 czerwca?

Rezerwowe Włochy z kolejną wygraną

Reprezentacja Włoch w meczu 3. kolejki grupy A z Walią zagrali w rezerwowym składzie. Nie przeszkodziło to im jednak w odniesieniu trzeciego zwycięstwa w fazie grupowej. Podopieczni Roberto Manciniego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie wygrali skromnie 1:0 i awansowali do kolejnej rundy z pierwszego miejsca. W 1/8 finału mimo porażki zagra również reprezentacja Walii.

Pełna relacja z meczu Włochy – Walia

Szwajcarzy czekają na inne grupy

Reprezentacja Szwajcarii w ostatnim meczu fazy grupowej pewnie 3:1 pokonała na Stadionie Olimpijskim w Baku reprezentację Turcji i zakończyła rywalizację w grupie A na trzecim miejscu w tabeli. Na swoim koncie ma cztery punkty, które powinny w zupełności wystarczyć do znalezienia się w czwórce najlepszych drużyn z trzecich miejsc. Tymczasem reprezentacja Turcji żegna się z turniejem bez ani jednego punktu na koncie i aż ośmiobramkowym bagażem.

Pełna relacja z meczu Szwajcaria – Turcja

Komentarze