Hiszpania – Polska – kto skomentuje mecz?

Piłkarze reprezentacji Polski
Piłkarze reprezentacji Polski fot. Grzegorz Wajda

W sobotę reprezentację Polski czeka drugi pojedynek na Euro 2020. Tym razem, Biało-czerwoni zmierzą się z Hiszpanią na Estadio La Cartuja. Podopieczni Paulo Sousy nie mają już czasu na błędy i tym razem trzeba będzie postawić wszystko na jedną kartę.

  • Spotkanie Hiszpania – Polska wystartuje w sobotę o godzinie 21:00
  • Telewizja Polska przedstawiła parę komentatorów, która skomentuje drugi mecz Biało-czerwonych na Euro 2020

Na błędy nie ma już czasu

Polska znalazła się w dość trudnym położeniu. Przez wygraną Szwedów ze Słowacją (1:0), Biało-czerwoni nie mogą przegrać starcia z Hiszpanią. W przypadku klęski, udział na tej imprezie zakończy się dla nas już w sobotę, ponieważ nawet punkt nadal pozwala marzyć, że wszystko zakończy się dobrze i dopiero rywalizacja z ekipą Anderssona zaważy o ostatecznym rozrachunku w grupie E.

Kto skomentuje mecz Hiszpania – Polska?

Mecz Hiszpanii z Polską w ramach 2. kolejki Euro 2020 rozpocznie się o godzinie 21:00. Obie reprezentacje zagrają ze sobą na Estadio La Cartuja w Sewilli. Transmisję spotkania “na żywo” przeprowadzi Telewizja Polska na kanałach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K.

Natomiast pojedynek skomentują – Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Trzeba zaznaczyć, że studio przedmeczowe wystartuje już od 18:00 na antenie TVP Sport.

Przeczytaj również: Jak wynik meczu Szwecja – Słowacja wpływa na szanse Polski?

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. czerwca 2021 20:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze