Christian Eriksen został wypisany ze szpitala

Christian Eriksen
Christian Eriksen Pressfocus

Duńska Federacja Piłkarska przekazała kolejne dobre wiadomości ws. Christiana Eriksena. W piątek po południu pomocnik został wypisany ze szpitala. Przed wyjazdem do domu 29-latek odwiedził jeszcze swoich kolegów na zgrupowaniu w Helsingorze.

  • Christian Eriksen opuścił szpital niecały tydzień po przykrych wydarzeniach z meczu Dania – Finlandia
  • Piłkarz na parę chwil zjawił się na zgrupowaniu kadry, natomiast później udał się w rodzinne strony, gdzie zadba o powrót do pełni sił

Christian Eriksen wyszedł ze szpitala

W piątkowy poranek włoskie media informowały, że Christian Eriksen lada chwila opuści szpital w Kopenhadze. Wszystko znalazło potwierdzenie w rzeczywistości, kiedy po południu Duńska Federacja Piłkarska przekazała oficjalne oświadczenie na temat zakończenia szpitalnego leczenia 29-latka.

– “Christian Eriksen przeszedł pomyślnie operację i został dziś zwolniony z Righospitalet. Później odwiedził również reprezentację narodową w Helsingorze – skąd uda się do domu i spędzi czas z rodziną” – czytamy w oświadczeniu.

Kilka słów przekazał również sam piłkarz, któremu wczoraj został wszczepiony rozrusznik serca, ponieważ lekarze wykryli arytmię, będącą przyczyną zasłabnięcia 29-latka podczas starcia Danii z Finlandią w 1. kolejce Euro 2020.

– “Dziękuję za ogromną liczbę pozdrowień – to było niesamowite zobaczyć i poczuć. Operacja przebiegła pomyślnie i dobrze sobie radzę w tych okolicznościach. Wspaniale było zobaczyć ponownie chłopaków po fantastycznym meczu, który rozegrali zeszłej nocy. Nie trzeba się nad tym zastanawiać, że w poniedziałek będę im kibicował przeciwko Rosji” – dodał Eriksen

Przeczytaj również: Sergio Busquets wraca do składu La Roja, będzie mógł zagrać z Polską

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 21. czerwca 2021 20:57.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze