Kapitalny mecz w Łodzi! Emocje do samego końca [WIDEO]

Piast Gliwice wygrał w Łodzi już 3:0. Widzew walczył jednak do samego końca i finalnie przegrał przed własną publicznością tylko 2:3.

Widzew - Piast
PressFocus Na zdjęciu: Widzew - Piast
  • Widzew po raz kolejny nie potrafił wygrać meczu
  • W Łodzi zwyciężył Piast
  • Obie drużyny stworzyły jednak kapitalne widowisko, w którym padło aż pięć goli

Widzew nastraszył Piasta w końcówce

Mecz Widzew kontra Piast do przerwy był w miarę wyrównany pod względem statystycznym. Na przerwę z dwoma golami zaliczki schodzili jednak gliwiczanie. Zza pola karnego w 22. minucie celnie przymierzył Grzegorz Tomasiewicz. Podobnym strzałem w 36. minucie popisał się Patryk Dziczek. W ostatnich chwili piłki dotknął jednak Kamil Wilczek i to jemu zapisano trafienie na 2:0.

Piast trzecią bramkę Widzewowi strzelił w 72. minucie. Z kontratakiem popędził Arkadiusz Pyrka, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki. Łodzianie obudzili się cztery minuty później. Z dystansu bramkę zdobył Juliusz Letniowski. Ostatnie słowo należało w 83. minucie do Bartłomieja Pawłowskiego, który trafił na 2:3 i ustalił wynik spotkania w Łodzi.