Stal Mielec ma nowego napastnik. Może odpalić tak, jak Hamulić i Szkurin

Nowym graczem Stali został niejaki Ravve Assayag, który ostatnio grał w Hapoel Akka w Izraelu. W poprzednim sezonie piłkarz zdobył 15 goli.

Piłkarze Stali Mielec
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Stali Mielec

Kolejny dobry transfer Stali Mielec?

Stal Mielec ma za sobą dość dobry – jak na swoje cele i możliwości – sezon. Ekipa z Podkarpacia zakończyła rozgrywki PKO Ekstraklasy na 11. miejscu, choć większość ekspertów i komentatorów spisywała ją na początku sezonu na straty, a nawet na spadek. Tak się jednak nie stało i przez kolejny sezon będziemy mogli oglądać drużynę Kamila Kieresia w akcji na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju.

POLECAMY TAKŻE

Wiadomo jednak, że w nowej kampanii w barwach Stali zabraknie kilku piłkarzy. Mowa tu o chociażby Ilji Szkurinie, który chce odejść z klubu i jeśli nic się w tej sprawie nie zmieni, to tak się stanie, bowiem nawet władze drużyny nie chcą robić napastnikowi z Białorusi przeszkód. Ten na brak ofert ma nie narzekać. Stąd też zdecydowano się w Mielcu sięgnąć po nowego piłkarza na pozycję numer “9”.

Jak już oficjalnie poinformowali mielczanie, nowym graczem Stali został niejaki Ravve Assayag, który ostatnio grał w Hapoel Akka w Izraelu. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do 30 czerwca 2026 z opcją przedłużenia przez klub o kolejny sezon. W poprzednim sezonie 23-letni piłkarz zdobył 15 goli oraz zanotował trzy asysty. W przeszłości Stal bardzo dobrze trafiała z transferami napastników, czego przykładem jest właśnie Szkurin i Hamulić.

Czytaj więcej: To będzie hit! Raków chce bramkarza z Premier League

Komentarze