Legia Warszawa ściągnie Hiszpana za milion euro. Piłkarz już w Polsce

Legia Warszawa szykuje kolejne wzmocnienie przed nachodzącym sezonem. Portal "Legia.net" donosi, że zespół Goncalo Feio zasili 23-letni Sergio Garcia z CD Mirandes.

Sergio Barcia
Obserwuj nas w
Magara Press SL / Alamy Na zdjęciu: Sergio Barcia

Sergio Garcia na celowniku Legii Warszawa

Legia Warszawa niebawem rozpocznie sezon w PKO Ekstraklasie, jak i eliminacje Ligi Konferencji Europy. Stołeczny zespół w letnim oknie transferowym wzmocniło już sześciu zawodników. Na horyzoncie Wojskowych jest kolejny transfer. Serwis “Legia.net” zdradza, iż blisko klubu jest Sergio Barcia.

POLECAMY TAKŻE

Środkowy obrońca hiszpańskiego CD Mirandes w zeszłych rozgrywkach na poziomie drugiej ligi rozegrał 40 meczów i zdobył dwie bramki. 23-letni Hiszpan miał pojawić się w Polsce. A to jasno wskazuje, że być może szykowane są badania medyczne przed transferem. Według portalu “AS” kwota transferu ma wynieść około jednego miliona euro.

Sergio Barcia przed grą w Mirandes występował w Granadzie i Celcie Vigo. W sumie zdołał pokazać się w dwóch meczach w La Liga. W styczniu przedłużył umowę z obecną drużyną do końca czerwca 2025 roku.

Tego lata na Łazienkowską trafili już Kacper Chodyna, Claude Goncvales, Jean-Pierre Nsame, Marcel Mendes-Dudziński, Luquinhas, a także Ruben Vinagre.

Komentarze