Beniaminek Ekstraklasy pozyska piłkarza z Rakowa Częstochowa

Bartosz Nowak niebawem zamieni Raków Częstochowa na GKS Katowice - potwierdził Tomasz Włodarczyk w serwisie Meczyki.pl. Pomocnik podpisze trzyletni kontrakt z beniaminkiem PKO Ekstraklasy.

Bartosz Nowak
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Nowak

Bartosz Nowak zasili GKS Katowice

Jeszcze w czerwcu pojawiły się informacje odnośnie przyszłości Bartosza Nowaka. O pomocnika Rakowa Częstochowa mocno zabiegał GKS Katowice. W pewnym momencie klub spod Jasnej Góry zablokował przeprowadzkę 30-latka. Z końcem poprzedniego miesiąca Medaliki pozyskały Vassilisa Sourlisa. W lipcu nowymi zawodnikami zostali Adriano Amorim i Kristoffer Klaesson.

POLECAMY TAKŻE

Dziennikarz serwisu meczyki.pl ujawnił, że Raków w końcu dał zielone światło i Nowak przeniesie się do Katowice. Były zawodnik Górnika Zabrze w minionym sezonie rozegrał łącznie 45 spotkań pod wodzą Dawida Szwargi. Teraz ma związać się z beniaminkiem PKO Ekstraklasy do 2027 roku.

Nowak w Częstochowie występuje od 2022 roku i już w pierwszym roku zdobył z Rakowem mistrzostwo Polski. W nadchodzącej wielkimi krokami kampanii ligowej postara się pomóc GKS-owi w utrzymaniu. Piłkarze Rafała Góraka sezon 2024/25 rozpoczną od domowej potyczki z Radomiakiem Radom (20 lipca, godz. 14:40).

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze