Ruch znów nie znalazł panaceum na Piasta

Ruch Chorzów i Piast Gliwice przerwę reprezentacyjną wykorzystały na rozegranie meczu kontrolnego. Górą w nim byli podopieczni Aleksandara Vukovicia, którzy nie dali 14-krotnym mistrzom Polski żadnych szans.

Piłkarze Ruchu Chorzów
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Ruchu Chorzów
  • Ruch Chorzów w piątek 8 września rozegrał sparing z Piastem Gliwice
  • Drużyna z Okrzei pokonała Nienbieskich trzema golami (3:0)
  • Trafienia dla chorzowian zaliczyli Miłosz Szczepański, Tom Hateley i Tomas Podstawski

Piast lepszy od Ruchu

Ruch Chorzów w tej kampanii nie rozpieszcza swoich kibiców, aklimatyzując się cały czas w realiach PKO Ekstraklasy. Podopieczni Jarosława Skrobacza jak na razie wywalczyli sześć punktów, co jest efektem zwycięstwa i trzech porażek.

Piast Gliwice natomiast zachwyca swoją grą, ale nie przynosi to oczekiwanych efektów. Tym samym Niebiesko-czerwoni chcieli poprawić skuteczność w trakcie piątkowego sparingu z beniaminkiem.

Finalnie gliwiczanie pokonali Ruch trzema golami. Wynik spotkania został otwarty już w siódmej minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Miłosz Szczepański. Jeszcze przed przerwą rzut karny wykorzystał Tom Hateley. Z kolei Po zmianie stron bramkę na 3:0 dla Piasta zdobył Tomas Podstawski.

W szeregach ekipy z Chorzowa okazję do gry otrzymał sprowadzony niedawno Miłosz Kozak, który wzmocnił Ruch na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Łęczna.

Ruch utrzyma się w PKO Ekstraklasie?

Tak, nie ma innego wyjścia 60%
Nie, bo za dużo ekip z lepszym personalnie składem 31%
Nie mam zdania 8%
48+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, nie ma innego wyjścia
  • Nie, bo za dużo ekip z lepszym personalnie składem
  • Nie mam zdania

Komentarze