Zmiana w sztabie szkoleniowym Rakowa Częstochowa

Łukasz Włodarek, pełniący funkcję asystenta trenera w Rakowie Częstochowa, opuścił klub po trzech latach współpracy. Marek Papszun ponownie przejął Medaliki i kompletuje sztab szkoleniowy.

Łukasz Włodarek
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Włodarek

Łukasz Włodarek opuszcza Raków

Raków Częstochowa rozstał się z Dawidem Szwargą, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Medaliki nie obroniły mistrzowskiego tytuły, który powędrował w ręce piłkarzy Jagiellonii Białystok. Marek Papszun ponownie objął stanowisko trenera przy Limanowskiego. Nie traci czasu, żeby dokonać szeregu zmian w strukturze organizacyjnej zespołu. Jego celem jest nie tylko utrzymanie wysokiego poziomu, jaki Raków prezentował w ostatnich latach, ale także dalszy rozwój drużyny i walka o kolejne trofea.

POLECAMY TAKŻE

W niedzielne popołudnie klub poinformował o odejściu dotychczasowego asystenta trenera. Mowa o Łukaszu Włodarku, który pracował pod Jasną Górą od 2021 roku. Wcześniej był szkoleniowcem GKS-u Jastrzębie, z którym wywalczył utrzymanie w Fortuna 1. Lidze, a także pełnił rolę analityka w sztabie reprezentacji Polski do lat 16.

 Dziękuję Michałowi Świerczewskiemu i trenerowi Markowi Papszunowi za otrzymaną szansę, a trenerowi Dawidowi Szwardze za kontynuację współpracy i spełnienie naszych marzeń. Podziękowania należą się też sztabowi szkoleniowemu, głównie za wspólną wspaniałą pracę i niezapomnianą atmosferę. Dziękuję również oczywiście piłkarzom! Był to wspaniały, niezapomniany czas. Doświadczenie, które zmieniło moje trenerskie życie. Raków będę miał głęboko w sercu na zawsze – powiedział Włodarek.

Komentarze