Legia Warszawa rozpoczyna przygotowania. 30-osobowa kadra na zgrupowanie w Austrii

Legia Warszawa w poniedziałek (17 czerwca) rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. W kadrze Wojskowych na zgrupowanie w Austrii znalazło się aż 30 zawodników.

Legia Warszawa
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Legia Warszawa

Legia w poniedziałek zaczyna przygotowania, na start obóz w Austrii

Legia Warszawa w poprzednim sezonie zdecydowała się podjąć radykalną decyzję ws. Kosty Runjaicia. Wojskowi zwolnili niemieckiego szkoleniowca, a jego miejsca na ławce trenerskiej zajął Goncalo Feio. Portugalczyk wraz z zespołem finiszował na 3. miejscu w lidze, dzięki czemu wywalczył awans do europejskich pucharów. Teraz przed 34-latkiem zadanie przygotowania swoich zawodników do nowego sezonu 2024/25, który zbliża się wielkimi krokami.

POLECAMY TAKŻE

Na oficjalnej stronie internetowej Legii Warszawa pojawiła się informacja, że już w poniedziałek (17 czerwca) piłkarze stawią się w klubie po urlopach. Rano każdy z zawodników przejdzie testy medyczne, a po południu o godzinie 16:00 odbędzie się pierwszy trening. W zajęciach wezmą udział nowe nabytki: Kacper Chodyna, Luquinhas oraz Claude Goncalves.

Podopieczni Goncalo Feio pierwszy sparing rozegrają już w piątek (21 czerwca) z Odrą Opole. Z kolei dzień później drużyna poleci do Austrii na obóz, gdzie spędzi następne 10 dni.

30-osobowa kadra Legii Warszawa:

Bramkarze: Kacper Tobiasz, Dominik Hładun, Gabriel Kobylak, Maciej Kikolski

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Rafał Augustyniak, Jan Ziółkowski, Radovan Pankov, Marco Burch, Steve Kapuadi, Viktor Karolak

Pomocnicy: Paweł Wszołek, Kacper Chodyna, Ryoya Morishita, Patryk Kun, Makana Baku, Wojciech Urbański, Claude Goncalves, Jurgen Celhaka, Juergen Elitim, Igor Strzałek, Bartosz Kapustka, Luquinhas.

Napastnicy: Jakub Żewłakow, Marc Gual, Maciej Rosołek, Tomas Pekhart, Jordan Majchrzak, Blaż Kramer.

Komentarze