Korona blisko ciekawego transferu. To pomocnik z Hiszpanii

Według informacji przekazanych przez Dawida Dobrasza z portalu "Meczyki.pl" nowym piłkarzem Korony Kielce ma zostać niejaki Pescu. 24-latek podpisze umowę jeśli dobrze spisze się w sparingu z Górnikiem Łęczna.

Piłkarze Korony Kielce
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Korony Kielce

Ciekawy ruch Korony Kielce

Korona Kielce w czasie trwania letniego okienka transferowego przechodzi prawdziwą rewolucję. Tuż po sezonie z klubem pożegnał się m.in. prezes Łukasz Jabłoński oraz dotychczasowy dyrektor sportowy Paweł Golański. Odeszło również wielu piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego. Można więc powiedzieć, że zespół, który zapewnił sobie utrzymanie w heroicznych okolicznościach teraz zmieni się o 180 stopni.

POLECAMY TAKŻE

Wiadomo jednak, że zgodnie ze starą maksymą – skoro zwalniają, to znaczy, że będą zatrudniać. Jak do tej pory kielczanie zatrudnili kilku bardzo ciekawych piłkarzy. Mowa m.in. o Shumie Nagamatsu, który w minionym sezonie był gwiazdą Betclic 1. ligi. Poza nim zespół wzmocnili m.in. Wiktor Długosz i Konrad Matuszewski. Teraz okazuje się, że kolejne transfery są już tylko kwestią czasu.

Według informacji przekazanych przez Dawida Dobrasza z portalu “Meczyki.pl” nowym piłkarzem Korony Kielce ma zostać niejaki Pescu. 24-letni ofensywny pomocnik rodem z Hiszpanii jest wychowankiem Valencii. Hiszpan od dwóch poprzednich sezonów jest graczem Almere City w Eredivisie, gdzie rozegrał 49 spotkań, w których zdobył cztery bramki i zanotował siedem asyst. Jak donosi dziennikarz, dobry występ w meczu z Górnikiem Łęczna ma mu zagwarantować umowę z Koroną.

Czytaj więcej: Spowiedź Dawida Szwargi po fatalnym sezonie. “To było niedopuszczalne”

Komentarze