Gustafsson pochwalił zawodników Pogoni po zwycięstwie nad Cracovią

Pogoń Szczecin pokonała Cracovię 3:1 w spotkaniu 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Trener Portowców Jens Gustafsson na konferencji prasowej pochwalił swoich podopiecznych.

Jens Gustafsson
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Jens Gustafsson
  • Pogoń Szczecin walczy o udział w przyszłej edycji europejskich pucharów
  • Portowcy wygrali 3:1 z Cracovią w tej kolejce PKO BP Ekstraklasy
  • Jens Gustafsson był bardzo zadowolony po tym meczu

Jens Gustafsson: Wszyscy grali w stylu, którego bym sobie życzył

Pogoń Szczecin w 26. kolejce PKO BP Ekstraklasy na własnym stadionie podejmowała Cracovię. Zespół Portowców rozegrał bardzo dobre spotkanie i pokonał drużynę Pasów 3:1. Zadowolonego po ostatnim gwizdku szkoleniowca gospodarzy – Jensa Gustafssona – szczególnie ucieszył gol Vahana Bichakhchyana, który ustalił wynik meczu.

Oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. Pierwsza połowa była świetna. Bardzo szybko graliśmy piłką, nieustannie napędzaliśmy grę, byliśmy czujni, nie zachowywaliśmy się pasywnie. Jestem zadowolony z występu każdego naszego zawodnika. Wszyscy grali w stylu, którego bym sobie życzył, i który wierzę, że doprowadzi nas do dużego sukcesu. W pierwszej połowie zabrakło nam trzeciego gola – powiedział na konferencji Jens Gustafsson.

Wiedzieliśmy, że przy prowadzeniu 2:1 trudno będzie sprawić, by druga połowa wyglądała równie dobrze. Druga część meczu rzeczywiście nie wyglądała tak dobrze jak pierwsza. Staraliśmy się zdobyć gola z kontrataku. Cieszę się, że w końcu trzecia bramka padła i że zdobył ją Vahan, bo na nią zasługiwał. W ogólnym rozrachunku jestem dziś bardzo dumny z całej drużyny – dodał Szwed cytowany przez oficjalną stronę internetową Pogoni Szczecin.