Prezentacja polskiego piłkarza w Anglii wyśmiana. “To może być najgorsze ogłoszenie w historii”

Sheffield Wednesday potwierdziło pozyskanie Olafa Kobackiego. Skrzydłowy opuścił Arkę Gdynia i związał się z klubem z Championship. Serwis "Second Tier Podcast" wymownie skomentował film promujący transfer polskiego zawodnika.

Olaf Kobacki
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Olaf Kobacki

Olaf Kobacki w Sheffield Wednesday

Arka Gdynia w środę potwierdziła sprzedaż Olafa Kobackiego do Sheffield Wednesday. Kluby nie ujawniły kwoty transferowej 22-latka, który jest wyceniany w portalu transfermarkt.de na 550 tysięcy euro. W ramach umowy klub z Betclic 1. Ligi zagwarantował sobie udział w ewentualnym kolejnym transferze z udziałem Kobackiego, co może przynieść dodatkowe korzyści finansowe w przyszłości.

Tylko u nas

Młody piłkarz udowodnił swoją wartość w minionym sezonie, kiedy w 37 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 16 goli. Zanotował również siedem asyst. Kobacki zasila 20. zespół z poprzedniego sezonu Championship.

Film promujący transfer polskiego zawodnika do Sheffield Wednesday wywołał falę komentarzy, w tym krytyczne uwagi ze strony serwisu “Second Tier Podcast”. W swojej recenzji ostro oceniono produkcję, stwierdzając: – To może być najgorszy film z zapowiedzią w historii.

Czas pokaże, czy Kobacki zdoła się obronić swoimi umiejętnościami na zapleczu Premier League. Wychował się w akademii Lecha Poznań, a następnie w 2017 roku przeniósł się do Atalanty Bergamo. W sezonie 2022/23 był wypożyczony do Miedzi Legnica.

Komentarze