Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin
Aktualizacja 08/10/2020

Zakłady bukmacherskie eWinner


EWinner pojawił się na polskiej scenie bukmacherskiej dosyć niedawno, więc bardzo możliwe, że dotychczas nawet nie słyszałeś o tej marce. W recenzji przyjrzymy się ofercie tego nowego serwisu i sprawdzimy, czy warto rozważyć założenie konta. Opiszemy ofertę powitalną, promocje, proces rejestracji, możliwości do obstawiania zakładów i metody płatności.

eWinner Zakłady bukmacherskie
Strona internetowawww.ewinner.pl
starstarstarstarstar
SiedzibaPolska - Gdynia
Bonus powitalnyZakład bez ryzyka 155 zł
Kod rejestracyjny GOAL
Warunki bonusumin. 20 zł, zwrot na konto depozytowe (minus podatek)
Maksymalna stawkaBrak limitu
Maksymalna wypłatabrak limitu
Metody płatnościPrzelewy24, Blik, Visa, Mastercard
Obsługa klientaLivechat 8-22 7 dni w tygodniu, email
Ostatnia aktualizacjaPaździernik 2020


eWinner kod rejestracyjny: GOAL


Legalni bukmacherzy próbują zwrócić na siebie uwagę użytkowników na różne sposoby. Jednym z nich są specjalne oferty różniące się od tych standardowych. Nie inaczej jest w przypadku tego bukmachera. Podając przy rejestracji udostępniony przez eWinner kod rejestracyjny można uzyskać lepszy bonus powitalny. Poniżej przedstawiamy ofertę, którą otrzymasz korzystając z kodu rejestracyjnego GOAL.

Kod rejestracyjny GOAL w eWinner


Zakład bez ryzyka w eWinner
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Bonus powitalny eWinner


Nowi użytkownicy eWinner mogą skorzystać z oferty powitalnej składającej się z dwóch elementów. Wpisując podczas rejestracji kod rejestracyjny GOAL będziesz mógł otrzymać zakład bez ryzyka 155 złotych, a także bonus za drugi depozyt do 500 złotych. W obu przypadkach obowiązuje regulamin, który określa zasady korzystania z proponowanej oferty. Nie ma w tym jednak nic skomplikowanego.

eWinner - zakład bez ryzyka 155 zł z kodem GOAL


Bukmacher eWinner przygotował nową ofertę powitalną. Od 8 czerwca nowi klienci mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wykorzystując przy rejestracji kod rejestracyjny GOAL otrzymasz zakład bez ryzyka w kwocie do 155 zł. Co ważne, w przypadku niepowodzenia kwota wraca na konto depozytowe i bez żadnych dodatkowych warunków można ją wypłacić na konto bankowe. Pamiętaj jednak, że zwracana kwota będzie pomniejszona o podatek (12 procent).

Jak to działa? Rejestrując się w eWinner nie zapomnij podać kodu rejestracyjnego GOAL. Upoważnia on do skorzystania z wyższego niż standardowy zakładu bez ryzyka. Minimalna kwota zakładu kwalifikującego się do promocji to 20 zł. ale jeśli chcesz wykorzystać bonus w pełnej kwocie zagraj za 176,14 zł. Jeśli zakład "nie wejdzie" otrzymasz zwrot na konto depozytowe w wysokości 155 zł (różnica wynika z podatku, który wynosi 12 procent). Jeśli chcesz możesz grać dalej, jeśli nie możesz dokonać wypłaty na konto bankowe. Nie ma tu dodatkowych wymogów w postaci obrotu czy minimalnego kursu.

Bonus za drugi depozyt w eWinner do 500 zł


Zakład bez ryzyka to nie jedyna oferta powitalna w eWinner. Bukmacher przygotował też bonus 50 proc. przy drugim depozycie. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł przy wpłacie 1000 zł. Minimalna kwota bonusu to z kolei 10 zł przy wpłacie 20 zł.

Bonus pojawia się na koncie bonusowym od razu po dokonaniu wpłaty. A jakie są warunki? Otóż gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 na kuponie. Aby wypłacić otrzymany bonus, należy obrócić jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50. Uwaga! Wypłata wpłaconego depozytu w trakcie obracania bonusem sprawi, że bonus zostanie anulowany.

Inne bonusy bukmacherskie w eWinner


Korzystając z usług eWinner z pewnością trafisz również na inne oferty promocyjne, które bukmacher proponuje swoim użytkowników w różnych okresach. Aby niczego nie przegapić warto zaglądać do naszej recenzji, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualnych ofertach bukmachera.

100 złotych co weekend
Jedną z promocji uruchamianych okresowo jest oferta "100 złotych co weekend". Pozwala ona na odebranie każdego weekendu dwóch freebetów o łącznej wartości nawet 100 złotych, które można wykorzystać na dowolny zakład "na żywo".

Warunkiem koniecznym do otrzymania pierwszego freebetu jest postawienie w sobotę lub w niedzielę kuponu obejmującego minimum dwa wydarzenia z piłkarskiej oferty, z łącznym kursem 2.50. Minimalny kurs takiego zakładu to 20 złotych. Jeżeli spełnisz te warunki, otrzymasz freebet w wysokości 50% postawionego zakładu, maksymalnie do 50 złotych.

Jak już wspominaliśmy, uzyskany darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolny zakład LIVE. Freebet jest dostępny tylko w dniu jego przyznania, a postawiany zakład musi mieć kurs w granicach 1.50 - 10.00. Co także ważne, freebet można wykorzystać tylko korzystając z aplikacji mobilnej eWinner.

To jednak nie wszystko! Jeżeli otrzymałeś freebet w sobotę i tego samego dnia go wykorzystałeś, z promocji możesz skorzystać jeszcze raz w niedzielę. Oznacza to, że każdego weekendu możesz otrzymać dwa zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 100 złotych.

Rejestracja w eWinner


Jeśli chcesz odebrać zakład bez ryzyka i bonus za drugi depozyt i rozpocząć obstawianie, to musisz oczywiście założyć najpierw konto na portalu. Nie musisz się spodziewać żadnych trudności. Nie zapomnij o kodzie rejestracyjnym GOAL. Dzięki niemu skorzystasz z lepszych warunków dla nowych klientów.

Jak założyć konto w eWinner?


Aby rozpocząć zakładanie konta, wystarczy kliknąć przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Następnie trzeba przejść przez dwie części formularza. W pierwszej z nich należy wpisać dane użytkownika i zaznaczyć zgody. Zauważ, że koniecznie trzeba wyrazić chęć otrzymania bonusu poprzez kliknięcie na jeden z kwadracików u dołu formularza.

Potem trzeba jeszcze wypełnić drugą część, w której bukmacher zbiera dane osobowe. Pamiętaj, że musisz podać prawdziwe informacje na swój temat. Będzie konieczna ich weryfikacja poprzez przesłanie zdjęć lub skanów odpowiedniego dokumentu takiego jak dowód lub paszport.

Jeżeli nie zdołasz zweryfikować tożsamości, nie będziesz mógł wypłacić wygranej kasy! Dlatego ten punkt jest bardzo ważny. Przygotuj sobie odpowiednie pliki i upewnij się, że nie robisz żadnych literówek w formularzu. Dzięki temu rejestracja i weryfikacja przebiegną szybko i bezproblemowo.

Tego procesu nie da się niestety uniknąć i nie zależy to od wybranego bukmachera. Każdy licencjonowany, legalny serwis oferujący zakłady musi przeprowadzić weryfikację. Powód jest prosty: bukmacherka jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich i podobnie jak konkurencję eWinner jest zobowiązany do tego, by sprawdzić, czy każdy nowy klient skończył już 18 lat.

Płatności

Wpłaty


Wpłaty są możliwe na eWinner za pomocą czterech metod: Pay-by-Link, BLIK, szybkiego przelewu oraz karty VISA/Mastercard. Jak widzisz w praktyce oznacza to nic innego jak to, że depozytu dokonasz wyłącznie z konta bankowego. To zła wiadomość dla… w zasadzie każdego, kto preferuje jakąkolwiek inną metodę płatności. Nie da się tutaj ani korzystać z popularnych portfeli internetowych, ani doładowywać konta przy pomocy Paysafecard. Tego rodzaju posucha w kwestii depozytów może jedynie zasmucić. Mamy nadzieję, że eWinner rozszerzy swoją ofertę.

Wypłaty


Wypłaty wyglądają w zasadzie tak samo, chociaż tutaj nie można już obwiniać samego bukmachera. Ze względu na polskie prawo kasę z konta bukmacherskiego przelejesz tylko na konto bankowe na Twoje własne nazwisko. W jednym dniu kalendarzowym można wypłacić maksymalnie 50 000 zł i właśnie takiej wysokości wygranych Ci życzymy!

Cashout


Postawiłeś zakład, kilka wydarzeń wytypowałeś poprawnie, ale inne trwają i ich wynik jest niepewny? Bukmacher eWinner udostępnia Cashout, który umożliwia w takiej sytuacji wcześniejsze zakończenie zakładu i zgarnięcie części swojej wygranej. Musisz jednak pamiętać, że nie będziesz miał prawa do odebrania całej wygranej, jeżeli pozostałe typy okażą się trafione.

Są także warunki, które trzeba spełnić, aby skorzystać z opcji eWinner Cashout. Funkcja ta jest dostępna tylko dla kuponów zagranych z salda głównego i możesz z niej skorzystać tylko w momencie, kiedy aktualna wygrana jest wyższa niż stawka, za którą został zawarty zakład.


Oferta eWinner


Sprawdźmy, jak się prezentuje na eWinner oferta zakładów. Mamy tutaj na myśli jej szerokość pod wieloma względami: proponowanych dyscyplin, poszczególnych lig i rozgrywek, a także rynków dostępnych dla meczów.

ewinner oferta
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Piłka nożna


Dla piłki nożnej jest dostępne bardzo wiele rozgrywek. Oczywiście mamy tutaj ligi i turnieje ze wszystkich najważniejszych krajów europejskich, ale na tym nie koniec. Dla Anglii, Hiszpanii i Niemiec oferowane są nawet rozgrywki amatorskie. Dodatkowo można znaleźć coś dla siebie w bardziej egzotycznych ligach, chociażby z takich krajów jak RPA, Wenezuela i Maroko.

Dostępne są też rozgrywki międzynarodowe. Dla najpopularniejszych meczów można oczekiwać po tym bukmacherze ponad stu trzydziestu rynków. Nawet dla mniej rozpoznawalnych rozgrywek oferta nie wygląda jednak źle. Na przykład dla meczu rozgrywanego pomiędzy dwiema ekipami z Maroka rynków było 22, a dla takiego z amatorskiej ligi hiszpańskiej 11.

TenisTenis również wygląda na eWinner dosyć dobrze. Wśród oferowanych rozgrywek znajdziesz między innymi takie znane puchary jak ATP, WTA, Challenger, ITF, Puchar Davisa oraz Puchar Federacji. Dla najważniejszych meczów bukmacher oferuje po około 20 rynków, ale w przypadku pojedynków mniej znanych zawodników nie jest już niestety tak różowo. Większość oferty to mecze mające po tylko 7, a czasem nawet 5 rynków.

Siatkówka


Ten sport na eWinner jest niestety raczej średnio zaopiekowany. Co prawda pozornie wydaje się to wyglądać całkiem nieźle, bo bukmacher ma w ofercie rozgrywki z całej sporej liczby krajów. W praktyce okazuje się jednak, że dla większości z nich umożliwione są zakłady tylko na jedno czy dwa wydarzenia.

W chwili pisania recenzji dostępne było tylko 21 meczów siatkówki w porównaniu do 268 dla tenisa i 844 dla piłki nożnej. Nie jest potrzebna żadna analiza, różnica jest po prostu ogromna. Na najważniejsze wydarzenia siatkarskie w ofercie jest zwykle około 20 rynków, ale jest też sporo meczów pozwalających obstawiać wyłącznie na to, kto wygra.

E-sport


Zakłady E-sportowe są oczywiście dostępne w ofercie eWinner, ale są wyraźnie traktowane po macoszemu. Choć znajdziemy wydarzenia dotyczące takich gier jak Counter-Strike, League of Legends, Dota, Rainbow Six czy FIFA20, to brakuje ich wyraźnego zgrupowania w menu. Uniemożliwia to szybkie zapoznanie się z całą ofertę. Ta nie wyróżnia się również niczym szczególnym na tle konkurencji.

Wirtualne sporty


Wielu bukmacherów mocniej postawiło na sporty wirtualne w trakcie długiej przerwy w sportowych rozgrywkach, która była efektem pandemii koronawirusa. Bukmacher eWinner pod tym względem jest wyjątkiem. W jego ofercie nie znajdziemy aktualnie żadnych wirtualnych zakładów, co może w obecnej sytuacji dziwić.

Zakłady na życzenie


Zakłady na życzenie eWinner to bardzo ważny element w ofercie bukmachera, który wyraźnie stawia na niego w swoim przekazie.

Chciałbyś postawić na ilość celnych podań Lionela Messiego w najbliższym spotkaniu? Masz na to szansę. Usługa Custom Bet, bo tak się właśnie nazywa, umożliwia postawienie niemal dowolnego zakładu. Ewinner chwali się nawet tym, że jest pierwszym bukmacherem, który daje taką możliwość swoim użytkownikom.

Aby skorzystać z usług zakładów na życzenie w eWinner, należy wypełnić formularz Custom Bet znajdujący się na stronie. Określasz w nich rozgrywki, konkretne wydarzenie oraz rodzaju zakładu, który Cię interesuje. W ciągu 12 godzin pracownicy bukmachera rozpatrzą Twoją prośbę i po jej zatwierdzeniu wprowadzą zakład do oferty. O decyzji eWinner zostaniesz poinformowany drogą mailową.

Na stronie znajdziesz również wszystkie zatwierdzone przez bukmachera zakłady na życzenie zaproponowane przez innych graczy.

Zakłady na żywo


Gracze, którzy lubują się w graniu na żywo, znajdą również taką opcję u tego bukmachera. Trzeba jednak zaznaczyć, że platforma do zakładów na żywo w eWinner pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie pod względem graficznym i ergonomii. W tym aspekcie bukmacher ma jeszcze wiele do poprawienia, ale nie oznacza to, że w tym względzie należy go skreślać.

Bukmacher z miesiąca na miesiąc się rozwija i jesteśmy przekonani, że z czasem wprowadzi wiele udogodnień, które pozwolą graczom na szybsze zawierania zakładów na żywo.

eWinner mobile


Na eWinner gra mobilna jest oczywiście dostępna. Korzystanie z usług bukmachera jest możliwe zarówno poprzez przeglądarkę, ale także dzięki udostępnionej aplikacji mobilnej.

W przypadku korzystania z przeglądarki do dyspozycji mam responsywną wersję strony internetowej, która dopasowuje się do rozmiaru ekranu w używanym urządzeniu. Serwis prezentuje się całkiem dobrze i jest wygodny w użyciu.

Nieco przeszkadza jednak ikonka czatu, które cały czas znajduje się w prawym dolnym ekranie. Okej, dobrze mieć łatwy dostęp do obsługi klienta, ale przydałaby się możliwość zwinięcia lub przesunięcia tego kółeczka. Utrudnia ono sprawne dotykanie przycisków, które częściowo przysłania.

Widać również, że bukmacher zachęca do korzystania z udostępnionej aplikacji mobilnej. Zachęcający do tego baner ujrzymy zaraz po otwarciu mobilnej wersji strony w przeglądarce.

Aplikacja mobilna


Aplikacja mobilna to teraz obowiązkowe narzędzie każdego szanującego się bukmachera. Czy eWinner udostępnia swoim użytkownikom swoją firmową aplikację? Tak! Po dobrych kilku miesiącach od jego startu, pojawiła się możliwość instalacji mobilnej aplikacji, która jest dostępna na najpopularniejsze systemy Android i iOS.

W przypadku systemów iOS instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy w App Store odnaleźć aplikację eWinner Zakłady Bukmacherskie i ją po prostu zainstalować. Po zalogowaniu będziesz miał możliwość szybkiego zawierania zakładów z każdego miejsca, bez konieczności korzystania z komputera.

W przypadku urządzeń z systemem Android sprawa jest bardziej skomplikowana. Wynika to z polityki sklepu Google Play, który nie pozwala na umieszczanie w nim aplikacji umożliwiających zawieranie zakładów bukmacherskich.

Nie oznacza to jednak, że aplikacji eWinner nie zainstalujesz na swoim telefonie czy tablecie. Co trzeba zrobić? W pierwszym kroku musisz pobrać plik instalacyjny ze strony bukmachera. Następnie w ustawieniach swojego telefonu udzielić zgody na instalowanie aplikacji spoza sklepu Google Play. Trzecim i ostatnim krokiem jest po prostu jej instalacja.

Aplikacja mobilna eWinner graficznie nawiązuje do strony internetowej. Trzeba przyznać, że jest przejrzysta i nie będziesz miał większych problemów z korzystaniem z niej. W aplikacji, poza oczywistą funkcjonalnością w postaci zawierania zakładów (także LIVE) z całej oferty, będziesz mógł również zarządzać swoim kontem.

Aplikacja umożliwia również przejście przez cały proces rejestracji konta. Tutaj pamiętaj o podaniu kodu rejestracyjnego GOAL, dzięki któremu otrzymasz lepszy od standardowego bonus startowy.

Punkty stacjonarne


Aktualnie bukmacher eWinner dysponuje tylko pozwoleniem na urządzanie bukmacherskich zakładów bukmacherskich w internecie. Czy w przyszłości uruchomione zostaną również punkty stacjonarne? Na chwilę obecną wydaje się to mało prawdopodobne. Obserwując dotychczasowe działania bukmachera, widać, że chce się skupić na rozwoju działalności w internecie.

Kontakt i pomoc


Z bukmacherem można skontaktować na kilka sposób, ale tylko określonych godzinach. Jeżeli chcesz rozwiązać jakiś problem, szukasz odpowiedzi na pytanie, pracownicy eWinner są do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach 8:00 - 22:00.

Kontakt z eWinner jest możliwy za pośrednictwem formularza na stronie, drogą mailową, a także poprzez czat, który możesz uruchomić klikając na ikonkę znajdującą się w prawym dolnym rogu strony.


Opinie o eWinner


Zaraz po inauguracji działalności trudno było znaleźć coś, co wyróżniało tego bukmachera spośród innych. Dominował motyw przeciętności. Trzeba jednak zaznaczyć, że od tamtej pory eWinner regularnie rozwija swoją ofertę oraz wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów

Przygotowanie aplikacji mobilnej, udostępnienie kodu rejestracyjnego czy też uruchomienie usługi zakładów na życzenie to ruchy, za które należą się pochwały. Liczymy, że eWinner na tym nie poprzestanie i już wkrótce zobaczymy kolejne zmiany na plus. A obszarów, które wymagają poprawy nie brakuje, ale o tym pisaliśmy już w naszej recenzji.

Czy warto założyć konto w eWinner? Naszym zdaniem tak. Choćby dla lepszego poznania oferty i możliwości tego bukmachera.


Graj w eWinner


Zobacz także

BukmacherBonus powitalnyKod bonusowyNazwa podmiotuNr licencjiRecenzjaGraj
STS zakłady bukmacherskie100% do 1200 zł + cashback do 30 zł + darmowy zakład 30 złGOALStar - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12Czytajsprawdź
Superbet zakłady bukmacherskie100% do 300 zł, 100% do 200 zł, 100% do 100 zł + freebet 34 złbrak koduSuperbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.5.2019Czytajsprawdź
Betclic zakłady bukmacherskieCashback do 550 złGOALPLBEM Operations LimitedPS4.6831.11.2017Czytajsprawdź
pzbuk zakłady bukmacherskieDarmowy zakład 50 zł + 20 000 punktów lojalnościowychGOALBETCherry Online Polska Sp. z o.o.PS4.6831.26.2017Czytajsprawdź
fortuna zakłady bukmacherskie100% do 1000 zł + cashback do 125 złbrak koduFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565Czytajsprawdź
totolotek zakłady bukmacherskie100% do 1000 złbrak koduTOTOLOTEK S.A.AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485Czytajsprawdź
lvbet zakłady bukmacherskieMnożniki kursu do 3000 zł + zakład bez ryzyka 333 zł + freebet 20 złbrak koduLV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.9.2016.EQKCzytajsprawdź
ETOTO zakłady bukmacherskie200% do 200 złbrak koduE-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17Czytajsprawdź
forbet zakłady bukmacherskie100% do 1000 zł, 75% do 500 zł, 50% do 500 złGOALBETforBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.10.2016Czytajsprawdź