REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminZakłady bukmacherskie eWinner


EWinner pojawił się na polskiej scenie bukmacherskiej dosyć niedawno, więc bardzo możliwe, że dotychczas nawet nie słyszałeś o tej marce. W recenzji przyjrzymy się ofercie tego nowego serwisu i sprawdzimy, czy warto rozważyć założenie konta. Opiszemy ofertę powitalną, promocje, proces rejestracji, możliwości do obstawiania zakładów i metody płatności.

ewinner menu
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


eWinner - bonus powitalny


Na eWinner oferta powitalna to łącznie do aż 1150 zł za pierwsze trzy wpłaty. Oto poszczególne bonusy, na które możesz liczyć:
  • Za pierwszy depozyt zakład bez ryzyka do 150 zł.
  • Za drugi depozyt 100% do 500 zł. Minimalna wpłata to 20 zł.
  • Za trzeci depozyt taki sam bonus jak za drugi.

Łącznie dostajemy nawet 1150 zł.

Warunki obrotu bonusem


Życie byłoby zbyt piękne, gdyby całą bonusową kasę dało się ot tak od razu wypłacić na konto bankowe. Niestety musisz jednak najpierw spełnić określone warunki.

W przypadku ubezpieczonego zakładu zwrot jest dokonywany w bonusowych środkach. Aby wróciły one na saldo główne, musisz trzykrotnie obrócić całą kwotą na kuponach o kursie co najmniej 2.50.

Natomiast dla bonusów od drugiej i trzeciej wpłaty należy jednokrotnie obrócić całym depozytem po kursie co najmniej 1.50. Wtedy zostanie przyznane 100% do 500 zł. Aby tę kasę wypłacić, trzeba spełnić podobny warunek, jak ma to miejsce dla zakładu ubezpieczonego. Wymagany jest więc trzykrotny obrót po kursie co najmniej 2.50.

Warunki tego bonusu oceniamy jako przeciętnie trudne. Trzeba przyznać, że wymóg na poziomie 2.50 jest dosyć wysoki, większość bukmacherów decyduje się na sporo niższe kursy. Wielkim plusem jest jednak fakt, że eWinner w żaden sposób nie ogranicza stawiania kuponów pojedynczych.

U innych marek często spotyka się wymóg obrotu na zakładach AKO. Obstawić całą kwotę trzeba tylko trzykrotnie, zdarzają się bukmacherzy, którzy wymagają pięcio- lub i sześciokrotnego obrotu, czasem nawet nie tylko bonusem, ale również depozytem.

Inne bonusy w eWinner


Aż trudno w to uwierzyć, ale na eWinner nie pojawiły się póki co dosłownie żadne promocje poza ofertą powitalną. Okej, to nowy bukmacher, ale miał już trochę czasu, żeby zaprojektować jakieś ciekawe bonusy. Na tę chwilę tak naprawdę nie ma żadnych argumentów za tym, żeby zostać u tego buka po wypłaceniu kasy otrzymanej za pierwsze trzy wpłaty.

U innych bukmacherów można sobie na różne ciekawe sposoby zwiększyć wygrane lub zminimalizować ryzyko, natomiast na eWinner po prostu powiewa nudą. Mamy nadzieję, że marka jak najszybciej pójdzie po rozum do głowy i rozszerzy swoją ofertę, a właściwie po prostu zaoferuje cokolwiek.

eWinner - kod bonusowy?


eWinner nie oferuje póki co ani żadnych ciekawych promocji, ani także kodu bonusowego. To oznacza, że niestety 1150 zł jest na tę chwilę maksymalną kwotą, jaką można wykręcić z oferty powitalnej i nie da się w żaden sposób jej powiększyć.

Jeśli pojawi się na eWinner kod bonusowy, damy Ci o tym znać i dokładnie opiszemy jego działanie. Póki co nie ma niestety o czym mówić. Dobra wiadomość jest taka, że już teraz w formularzu rejestracyjnym znajduje się pole do wpisania kodu.

To sugeruje, że bukmacher planuje wprowadzić taką funkcjonalność, tylko po prostu jeszcze się na to nie zdecydował. Może warto wstrzymać się z rejestracją i zobaczyć, jak ukształtuje się sytuacja w najbliższych miesiącach.

Rejestracja w eWinner


Jeśli chcesz odebrać bonus 1150 zł i rozpocząć obstawianie, to musisz oczywiście założyć najpierw konto na portalu. Nie musisz się spodziewać żadnych trudności.

Jak założyć konto w eWinner?


Aby rozpocząć zakładanie konta, wystarczy kliknąć przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Następnie trzeba przejść przez dwie części formularza. W pierwszej z nich należy wpisać dane użytkownika i zaznaczyć zgody. Zauważ, że koniecznie trzeba wyrazić chęć otrzymania bonusu poprzez kliknięcie na jeden z kwadracików u dołu formularza.

Potem trzeba jeszcze wypełnić drugą część, w której bukmacher zbiera dane osobowe. Pamiętaj, że musisz podać prawdziwe informacje na swój temat. Będzie konieczna ich weryfikacja poprzez przesłanie zdjęć lub skanów odpowiedniego dokumentu takiego jak dowód lub paszport.

Jeżeli nie zdołasz zweryfikować tożsamości, nie będziesz mógł wypłacić wygranej kasy! Dlatego ten punkt jest bardzo ważny. Przygotuj sobie odpowiednie pliki i upewnij się, że nie robisz żadnych literówek w formularzu. Dzięki temu rejestracja i weryfikacja przebiegną szybko i bezproblemowo.

Tego procesu nie da się niestety uniknąć i nie zależy to od wybranego bukmachera. Każdy licencjonowany, legalny serwis oferujący zakłady musi przeprowadzić weryfikację. Powód jest prosty: bukmacherka jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich i podobnie jak konkurencję eWinner jest zobowiązany do tego, by sprawdzić, czy każdy nowy klient skończył już 18 lat.

Wpłata i wypłata w eWinner


Wpłaty są możliwe na eWinner za pomocą trzech metod: Pay-by-Link, BLIK i szybkiego przelewu. Jak widzisz w praktyce oznacza to nic innego jak to, że depozytu dokonasz wyłącznie z konta bankowego. To zła wiadomość dla… w zasadzie każdego, kto preferuje jakąkolwiek inną metodę płatności. Nie da się tutaj ani korzystać z popularnych portfeli internetowych, ani doładowywać konta przy pomocy Paysafecard.

Tego rodzaju posucha w kwestii depozytów może jedynie zasmucić. Mamy nadzieję, że eWinner rozszerzy swoją ofertę. Wypłaty wyglądają w zasadzie tak samo, chociaż tutaj nie można już obwiniać samego bukmachera. Ze względu na polskie prawo kasę z konta bukmacherskiego przelejesz tylko na konto bankowe na Twoje własne nazwisko. W jednym dniu kalendarzowym można wypłacić maksymalnie 50 000 zł i właśnie takiej wysokości wygranych Ci życzymy!

Oferta eWinner


Sprawdźmy, jak się prezentuje na eWinner oferta zakładów. Mamy tutaj na myśli jej szerokość pod wieloma względami: proponowanych dyscyplin, poszczególnych lig i rozgrywek, a także rynków dostępnych dla meczów.

ewinner oferta
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Piłka nożna


Dla piłki nożnej jest dostępne bardzo wiele rozgrywek. Oczywiście mamy tutaj ligi i turnieje ze wszystkich najważniejszych krajów europejskich, ale na tym nie koniec. Dla Anglii, Hiszpanii i Niemiec oferowane są nawet rozgrywki amatorskie. Dodatkowo można znaleźć coś dla siebie w bardziej egzotycznych ligach, chociażby z takich krajów jak RPA, Wenezuela i Maroko.

Dostępne są też rozgrywki międzynarodowe. Dla najpopularniejszych meczów można oczekiwać po tym bukmacherze ponad stu trzydziestu rynków. Nawet dla mniej rozpoznawalnych rozgrywek oferta nie wygląda jednak źle. Na przykład dla meczu rozgrywanego pomiędzy dwiema ekipami z Maroka rynków było 22, a dla takiego z amatorskiej ligi hiszpańskiej 11.

Tenis


Tenis również wygląda na eWinner dosyć dobrze. Wśród oferowanych rozgrywek znajdziesz między innymi takie znane puchary jak ATP, WTA, Challenger, ITF, Puchar Davisa oraz Puchar Federacji. Dla najważniejszych meczów bukmacher oferuje po około 20 rynków, ale w przypadku pojedynków mniej znanych zawodników nie jest już niestety tak różowo. Większość oferty to mecze mające po tylko 7, a czasem nawet 5 rynków.

Siatkówka


Ten sport na eWinner jest niestety raczej średnio zaopiekowany. Co prawda pozornie wydaje się to wyglądać całkiem nieźle, bo bukmacher ma w ofercie rozgrywki z całej sporej liczby krajów. W praktyce okazuje się jednak, że dla większości z nich umożliwione są zakłady tylko na jedno czy dwa wydarzenia.

W chwili pisania recenzji dostępne było tylko 21 meczów siatkówki w porównaniu do 268 dla tenisa i 844 dla piłki nożnej. Nie jest potrzebna żadna analiza, różnica jest po prostu ogromna. Na najważniejsze wydarzenia siatkarskie w ofercie jest zwykle około 20 rynków, ale jest też sporo meczów pozwalających obstawiać wyłącznie na to, kto wygra.

eWinner mobile


Na eWinner gra mobilna jest oczywiście dostępna, ale póki co niestety tylko w przeglądarce. Można korzystać z responsywnej wersji strony internetowej, która dopasowuje się do rozmiaru ekranu w używanym urządzeniu. Serwis prezentuje się całkiem dobrze i jest wygodny w użyciu.

Nieco przeszkadza jednak ikonka czatu, które cały czas znajduje się w prawym dolnym ekranie. Okej, dobrze mieć łatwy dostęp do obsługi klienta, ale przydałaby się możliwość zwinięcia lub przesunięcia tego kółeczka. Utrudnia ono sprawne dotykanie przycisków, które częściowo przysłania.

Widać także, że bukmacher nie przygotował osobnych wersji bannerów przystosowanych do rozmiaru urządzeń mobilnych. Na telefonie średnio prezentują się grafiki reklamujące bonus powitalny, trudno przeczytać również obrazki, na których są wytłumaczone warunki obrotu. To kolejny argument za tym, że póki co eWinner niestety nie przykłada się do detali.

Aplikacja mobilna


Aplikacji mobilnej póki co u tego bukmachera nie uświadczysz. Na stronie znajduje się już banner z obietnicą, że apka pojawi się wkrótce, chociaż nic nie zmieniło się w tej zakładce już od kilku miesięcy, więc trudno powiedzieć, kiedy dokładnie możemy się jej spodziewać.

Opinie o eWinner


Motywem przewodnim tej recenzji jest przeciętność. Pewnie sam to już zauważyłeś. Tak, eWinner to serwis z zakładami bukmacherskimi, tak, ma ofertę, ma bonus powitalny… Ale w żaden sposób pozytywnie nie wyróżnia się na tle konkurencji. Zero promocji, brak aplikacji mobilnej, wyłącznie najbardziej podstawowe metody wpłaty, nie ma kodu bonusowego.

Wady i niedociągnięcia można wymieniać dość długo. To oczywiście normalne, że każda strona bukmacherska ma słabe strony, problem zaczyna się wtedy, gdy nie ma ona żadnych pozytywów mogących zrównoważyć opinię. EWinner to po prostu taki początkujący gracz, który potrzebuje regularnie zostawać po treningach, żeby nadgonić jakością za resztą ekipy. Raczej średnio opłaca się na razie zakładać tam konto.