Wejście smoka w Fortuna 1. Liga! Odmienił losy spotkania [WIDEO]

Mateusz Mak zaliczył imponujący występ w Fortuna 1. Liga. Jego GKS Katowice pokonał 3:1 Chrobry Głogów. Piłkarz odmienił losy meczu w kilka minut.

Piłkarze GKS-u Katowice
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze GKS-u Katowice
  • W Katowicach miał miejsce poniedziałkowy mecz GKS kontra Chrobry Głogów
  • Kibice zobaczyli na stadionie cztery gole
  • Autorem dwóch z nich był Mateusz Mak, który błysnął po wejściu z ławki rezerwowych

Fortuna 1. Liga: GKS Katowice triumfuje, Mak imponuje

Jedynym poniedziałkowym meczem w Fortuna 1. Liga był ten rozgrywany w Katowicach, gdzie miejscowy GKS podejmował Chrobrego Głogów. Do przerwy na tablicy wskazującej wynik, było 1:1.

Trener gospodarzy Rafał Górak w 67. minucie wpuścił sprowadzonego latem Mateusza Maka. Ten już po chwili miał na swoim koncie premierowe trafienie, po zgraniu piłki przez Jakuba Araka, wbiegnięciu w szesnastkę i przymierzeniu w lewy róg bramki.

Mak nie poprzestał na jednym golu. W 72. minucie on i Adrian Błąd byli w polu karnym tylko z bramkarzem Chrobrego. Mak z łatwością trafił do siatki. Jego dublet pomógł ekipie z Katowic wygrać z przyjezdnymi 3:1.