Zagłębie Lubin – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (24.09.2023)

Zagłębie – Warta: transmisja w TV i online. Niedziela w Ekstraklasie rozpocznie się od rywalizacji Zagłębia Lubin z Wartą Poznań. Sprawdź gdzie oglądać mecz Zagłębie – Warta.

Zagłębie Lubin
Obserwuj nas w
Imago/Newspix.pl fot. P. Dziurman Na zdjęciu: Zagłębie Lubin

Zagłębie – Warta, gdzie oglądać

Wyjątkowo dobrze układa się ten sezon dla Zagłębia Lubin. Miedzowi zajmują piąte miejsce w tabeli, choć zdecydowanie do poprawy jest gra defensywna. Piłkarze z Lubina co prawda w ostatniej kolejce zanotowali słabe spotkanie ze Stalą Mielec, które przegrali 2:4. Ogółem patrząc jednak prezentują się o niebo lepiej, aniżeli w poprzednich rozgrywkach.

Tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach odniosła Warta Poznań. Podopieczni Dawida Szulczka w przegrali przed tygodniem w derbach z Lechem 0:2. Udało im się jednak pokonać w wyjazdowym spotkaniu ŁKS 2:0, dzięki czemu po ośmiu meczach zajmują 11. pozycję w tabeli.

Sprawdźcie też nasze typy na mecz Zagłębie – Warta.

Zagłębie – Warta, transmisja w TV

Mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin i Wartą Poznań transmitowany będzie w polskiej telewizji. Obejrzycie go na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 12:30.

Zagłębie – Warta, transmisja online

Transmisja z rozgrywanego w Lubinie meczu będzie dostępna także w Internecie. Umożliwia to usługa CANAL+ online. Aktualnie możecie skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji, która pozwala uzyskać dostęp do wszystkich kanałów CANAL+ w cenie 39 zł miesięcznie (w ofercie rocznej). Względem standardowej oferty można więc zaoszczędzić 180 zł. Z oferty skorzystasz rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Zagłębie – Warta, kursy bukmacherskie

Zagłębie Lubin jest przed niedzielnym meczem faworytem. Typ na gospodarzy wynosi około 2.20. Zwycięstwo Warto Poznań wyceniane jest natomiast na 3.60.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie – Warta?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Zagłębie – Warta?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (24 września) o godzinie 12:30.

Komentarze