Stal Gorzów – GKM Grudziądz: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (19.05.2024)

Stal Gorzów - GKM Grudziądz: transmisja w TV i online. Gospodarze są wyraźnym faworytem niedzielnego pojedynku w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawdź gdzie oglądać mecz Stal - GKM Grudziądz.

Żużlowcy Stali Gorzów
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Żużlowcy Stali Gorzów

Stal – GKM Grudziądz, gdzie oglądać?

W jednym z niedzielnych pojedynków 5. rundy Ekstraligi Stal Gorzów powalczy o czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Na własnym torze zmierzy się z GKM Grudziądz, które jak na razie wygrało tylko jedno spotkanie.

Gospodarze przystąpią do niedzielnego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Niewiele wskazuje na to, aby goście z Grudziądza mogli skutecznie powalczyć o punkty w Gorzowie Wielkopolski. Rywalizację będzie można oglądać w telewizji i za pośrednictwem internetu.

Stal – GKM Grudziądz, transmisja w TV

Pojedynek 5. rundy Ekstraligi Stal Gorzów – GKM Grudziądz odbędzie się w niedzielę (19 maja) o godzinie 16:30. Telewizyjna transmisja z tego meczu dostępna będzie na kanale CANAL+ Sport.

Stal – GKM Grudziądz, transmisja online

Transmisja z niedzielnego pojedynku dostępna będzie także w usłudze CANAL+ online. Cena pakietu z kanałami CANAL+ to teraz tylko 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Z oferty możesz skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Gdzie obejrzeć mecz Stal – GKM Grudziądz?

Transmisja meczu Stal – GKM Grudziądz dostępna będzie na kanale CANAL+ Sport i w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Stal – GKM Grudziądz?

Mecz Stal – GKM Grudziądz odbędzie się w niedzielę (19 maja) o godzinie 16:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze