Premier League 2022/23: gdzie oglądać? Transmisje w TV i online

Liverpool - Manchester City
PressFocus Na zdjęciu: Liverpool - Manchester City

Premier League 2022/23: transmisje w TV i online. 5 sierpnia startuje nowy sezon angielskiej ekstraklasy, który powinien dostarczyć nam ogromnych emocji. Sprawdź jak oglądać wszystkie mecze ligi angielskiej w sezonie 2022/23. Zobacz kto pokazuje Premier League.

Premier League: prawa telewizyjne

Premier League przez wiele lat była kojarzona ze stacją CANAL+, na kanałach której jeszcze w poprzednim sezonie emocjonowaliśmy się rywalizacją w lidze, która uważana jest za najlepszą na świecie. Teraz czeka nas mała rewolucja w kwestii transmisji z angielskiej ekstraklasy. Od sezonu 2022/23 prawami do transmisji wszystkich meczów dysponuje platforma streamingowa Viaplay.

Klienci CANAL+ nie stracą jednak kontaktu z Premier League. Dzięki porozumieniu osiągniętemu z Viaplay transmisje dostępne będą również na kanałach tej stacji. Dwa spotkania z każdej kolejki będą pokazywane na kanałach CANAL+, a pozostałe mecze na specjalnie przygotowanych kanałach Event Channel 1-4, które będą udostępnione za darmo wszystkim abonentom telewizji satelitarnej posiadających pakiet CANAL+.

Premier League – transmisje w TV

Platforma streamingowa Viaplay, która od sezonu 2022/23 posiada prawa do transmisji wszystkich meczów Premier League, jest dostępna tylko za pośrednictwem internetu. Mecze Premier League w telewizji nadal będą mogli oglądać abonenci CANAL+, który na swoich podstawowych kanałach pokaże dwa mecze z każdej kolejki. Pozostałe osiem spotkań będzie dostępnych na specjalnie uruchomionych z tej okazji kanałach Event Channel 1-4. Dostęp do nich będą mieli jednak tylko abonenci telewizji satelitarne posiadający wykupiony pakiet CANAL+.

Premier League, transmisje online

Z racji, że platforma streamingowa Viaplay jest dostępna tylko online, wszystkie mecze Premier League będzie można oglądać za pośrednictwem internetu. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi aktualnie 34 zł. Z usługi platformy można korzystać zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Premier League, transmisje za darmo

Meczów Premier League w Polsce niestety nie będzie można obejrzeć za darmo. W przypadku korzystania z platformy streamingowej Viaplay konieczne będzie uiszczenie miesięcznej opłaty w wysokości 34 zł. Dwa wybrane mecze z każdej kolejki będą dostępne również dla osób korzystających z usługi CANAL+ online. Teraz półroczny dostęp do niej można uzyskać w bardzo atrakcyjnej cenie. Rejestrując konto w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony można zaoszczędzić aż 90 złotych – zapłacimy bowiem tylko 180 zł zamiast 270 zł w standardowej ofercie.

Na jakich kanałach jest Premier League?

Wszystkie spotkania Premier League będzie można w Polsce oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Dostęp do transmisji będą mieli również klienci telewizji satelitarnej CANAL+. Dwa wybrane mecze będą pokazywane na kanałach CANAL+, natomiast pozostałe na specjalnie przygotowanych kanałach Event Channel 1-4.

Komentarze