Polska – Albania: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (27.03.2023)

Polska - Albania: transmisja i stream online. W poniedziałek reprezentację Polski czeka drugie spotkanie ramach eliminacji Euro 2024. Sprawdź gdzie oglądać mecz Polska - Albania.

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Polska – Albania, gdzie oglądać?

O zmazanie plamy po klęsce w Pradze zagra w poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski. Biało-czerwoni tym razem zmierzą się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Albanią i zdają sobie sprawę, że muszą zagrać zdecydowanie lepiej, jeżeli nie chcą zaliczyć kolejnej kompromitacji.

Biało-czerwoni do meczu przystąpią w roli zdecydowanego faworyta, mając po swojej stronie praktycznie więcej atutów. Nie oznacza to jednak, że reprezentanci Albanii nie postawią trudnych warunków. Większa presja będzie ciążyć na polskim zespole, bowiem brak zwycięstwa mocno skomplikuje sytuację w walce o awans na Euro 2024 już na samym początku eliminacji. Sprawdź nasze typy na mecz Polska – Albania.

Polska – Albania, transmisja w TV

Poniedziałkowe spotkanie Polska – Albania naturalnie będzie transmitowane w polskiej telewizji. Mecz będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium. Komentatorami tego spotkania będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow (w TVP) oraz Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan (na Polsacie).

Polska – Albania, transmisja online

Transmisja z meczu Polska – Albania będzie również dostępna za pośrednictwem internetu. Rywalizację będzie można śledzić na internetowej stronie sport.tvp.pl, a także w usłudze Polsat Box Go.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2024: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online

Polska – Albania, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną w piątkowym meczu dają reprezentacji Czech. Jest to oczywiście związane z faktem, że spotkanie rozegrane zostanie w Pradze.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Albania?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Kiedy odbędzie się spotkanie Polska – Albania?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (27 marca) o godzinie 20:45.

Komentarze