KSW Epic: gdzie oglądać? Cena PPV, transmisja online (24.02.2024)

KSW Epic: gdzie oglądać i ile kosztuje PPV? W piątek w Gliwicach odbędzie się gala, której głównym punktem będzie walka Khalidov - Adamek. Sprawdź kiedy i o której rozpocznie się gala oraz gdzie dostępna będzie transmisja.

Mamed Khalidov
Obserwuj nas w
IMAGO/Grzegorz Wajda/SOPA Images Na zdjęciu: Mamed Khalidov

Gdzie oglądać KSW Epic?

Gala KSW Epic odbędzie się w Gliwicach. Organizatorzy zaplanowali 10 bardzo ciekawych konfrontacji, ale większość kibiców czeka przede wszystkim na walkę wieczoru. W pojedynku pięściarskim zmierzą się w nim dwie legendy sportów walki – Mamed Khalidov i Tomasz Adamek. Obaj przez wiele dostarczali swoim fanom ogromnych emocji, co tylko sprawia, że sobotnia ich walka zapowiada się niezwykle ciekawie. Walka odbędzie się w trzech 6-minutowych rundach. Całą galę, w tym walkę Khalidov – Adamek będzie można obejrzeć w systemie PPV na internetowej stronie KSW oraz w usłudze CANAL+ online.

KSW Epic – PPV cena

Transmisja z gali KSW Epic będzie dostępna tylko w systemie PPV. Kibice mogą skorzystać z transmisji na oficjalnej stronie KSW (w cenie od 40,99) lub wykupić dostęp w usłudze CANAL+ online. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na promocję bukmachera Fortuna, który oferuje kod PPV do transmisji za 10 zł. Szczegóły tej limitowanej oferty znajdziesz poniżej.

KSW Epic – PPV za 10 zł

Fortuna, która jest oficjalnym partnerem KSW, przygotowała atrakcyjną promocję. Korzystając z niej kod do PPV można odebrać za zaledwie 10 zł. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku, co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty. Należy również pamiętać, że liczba kodów jest limitowana.

  1. Załóż konto w Fortunie poprzez ten link z kodem KSWKOD, wyrażając przy tym zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego wpłaty w wysokości minimum 25 zł
  3. Postaw pierwszy po rejestracji konta zakład za co najmniej 10 zł. Na kuponie muszą znajdować się dwa zdarzenia z oferty przedmeczowej na galę KSW Epic

Liczba kodów jest ograniczona i wynosi 530. O otrzymaniu kodu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji. Na stronie z opisem promocji, w przypadku wyczerpania limitu kodów, pojawia się stosowna informacja. Promocja obowiązuje do 24.02. 19:30.

KSW Epic: kurs 200.00 na zwycięzcę dowolnej walki

Ciekawą promocję na sobotnią galę przygotował również STS. Największy polski bukmacher oferuje możliwość postawienia zakładu na zwycięzcę dowolnej walki podczas KSW Epic po kursie 200.00. Grając za zaledwie 2 zł możemy otrzymać bonus o wartości 400 zł. Do skorzystania z oferty upoważnia podanie podczas rejestracji kodu promocyjnego GOAL. Jak skorzystać z oferty?

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości min. 50 zł
  3. Zagraj pierwszy po założeniu konta zakład SOLO lub AKO obejmujący wytypowanie zwycięzcy dowolnej walki, która odbędzie w ramach gali mieszanych sztuk walki KSW Epic w dniu 24.02.2024
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł.
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 400 zł.

KSW Epic: kiedy i o której godzinie gala?

Gala KSW Epic, której punktem kulminacyjnym będzie walka Khalidov – Adamek odbędzie się w sobotę (24 lutego). Początek gali zaplanowany jest na godzinę 19:00. Walka wieczoru odbędzie się oczywiście na sam koniec.

Kiedy odbędzie się gala KSW Epic?

Gala KSW Epic odbędzie się w sobotę (24 lutego) o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać galę KSW Epic?

Transmisja gali KSW 83 będzie dostępna na systemie PPV na stronie KSW oraz w usłudze CANAL+ online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze