Zaskakujący cel Barcelony. Chce piłkarza z drugiej ligi

FC Barcelona uważnie sonduje rynek transferowy. Duma Katalonii chce wzmocnić środek pola, ale nie zamierza przepłacać. Toni Juanmartí zdradza, że Blaugrana interesuje się pomocnikiem z Ligue 2.

Lamine Camara
Obserwuj nas w
DPPI Media / Alamy Na zdjęciu: Lamine Camara

Barcelona sięgnie po mistrza Afryki?

Barcelona nie może pozwolić sobie na szaleństwa na rynku. Blaugrana planuje zwiększyć rywalizację w środkowej strefie boiska, ale chce to uczynić bez wydawania dziesiątek milionów euro. Dlatego ekipa ze stolicy Katalonii może sięgnąć po nazwisko, które do tej pory raczej nie pojawiało się w transferowych pogłoskach.

POLECAMY TAKŻE

Toni Juanmartí twierdzi, że Barca bacznie obserwuje piłkarza z drugiego poziomu ligowego. Na celowniku FCB znalazł się Lamine Camara z FC Metz. 20-latek to wszechstronny pomocnik, który może grać nie tylko bliżej obrony, ale także za napastnikami. 23-krotny reprezentant Senegalu ma być zainteresowany przeprowadzką do Hiszpanii.

Metz, które w sezonie 2024/25 będzie występowało na poziomie Ligue 2 (spadek z Ligue 1 po barażach), może zarobić na nim około 12 milionów euro. Camara w poprzednich rozgrywkach zaliczył łącznie 34 spotkania, strzelił dwa gole i zanotował sześć asyst. W 2023 roku wraz ze swoją reprezentacją sięgnął po Puchar Narodów Afryki.

Zobacz także: Barcelona “zarobi” na kontuzji Pedriego. Spora kwota od UEFA

Komentarze