Real znalazł alternatywę dla Yoro. To gracz Interu

Real Madryt ostatnio rozglądał się za alternatywą dla Leny'ego Yoro. "Królewscy" zdołali już znaleźć odpowiedniego kandydata. Tym zawodnikiem jest Yann Bisseck z Interu Mediolan - informuje serwis "sempreinter.com".

Yann Bisseck
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Yann Bisseck

Yann Bisseck w kręgu zainteresowań Realu Madryt

Real Madryt czeka sporo pracy w trwającym letnim okienku transferowym. Już wiemy, że z drużyną „Królewskich” pożegnał się Nacho Fernandez. Zatem teraz przed mistrzami Hiszpanii zadanie, aby sprowadzić następcę 34-latka. Głównym kandydatem jest Leny Yoro, ale jego transfer wiąże się z ogromnym wydatkiem. Lille oczekuje za swojego zawodnika oferty w wysokości 60 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Taka kwota może okazać się zbyt wielkim wydatkiem dla Realu Madryt. Hiszpański klub zatem ostatnio zaczął rozglądać się za alternatywą dla młodego Francuza. I jak się okazało, „Królewscy” znaleźli odpowiedniego kandydata. Z informacji przekazanych przez serwis „sempreinter.com” dowiadujemy się, że Florentino Pereza i jego świty wpadł Yann Bisseck z Interu Mediolan.

Niemiecki defensor w zespole prowadzonym przez Simone Inzaghiego pełni rolę zmiennika. 23-latek jednak jest opcją na przyszłość „Nerazzurrich”, bowiem u zawodnika drzemie ogromny potencjał. Wydaje się, że Inter Mediolan nie jest chętny na sprzedaż Yanna Bissecka, ale zobaczymy, co przedstawi Real Madryt.

Wychowanek FC Koln w minionym sezonie rozegrał 21 spotkań pod okiem Simone Inzaghiego. W tym czasie Yann Bisseck zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć tyle samo asyst. Portal „Transfermarkt” wycenia Niemca na 16 milionów euro.

Sprawdź także: Real Madryt podjął kluczowe decyzje. Ancelotti będzie zadowolony

Komentarze