Wieczysta z nowym napastnikiem, Ekstraklasa mu nie straszna

Wieczysta Kraków po wywalczeniu awansu na poziom centralny nie zamierza się zatrzymywać. Klub poinformował o pozyskaniu kolejnego nowego gracza, którym został Michał Feliks.

Piłkarze Wieczystej Kraków
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wieczystej Kraków

Michał Feliks nowym zawodnikiem Wieczyste Kraków

Wieczysta Kraków po tym, jak wywalczyła awans do 2 Ligi, nie zamierza się tym zadowalać. Ekipa dowodzona przez Sławomira Peszkę ma zamiar jak najszybciej wywalczyć promocję do 1 Ligi. Władze klubu w tym celu intensywnie pracują nad wzmocnieniami.

POLECAMY TAKŻE

Krakowski klub w poniedziałek ogłosił dwa wzmocnienia. Najpierw przekazał, że sfinalizowała transfer z udziałem Lisandro Semedo z Radomiaka. Kilka godzin później biuro prasowej Wieczystej przekazał, że zawodnikiem tego klubu został Michał Feliks.

“Nowym zawodnikiem Wieczystej został Michał Feliks. 25-letni napastnik podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok” – brzmi komunikat przedstawiciela 2 Ligi.

Feliks w ostatnim sezonie reprezentował barwy chorzowskiego Ruchu, do którego był wypożyczony z Radomiaka. Z ekipą 14-krotnych mistrzów Polski piłkarz wywalczył zresztą awans do PKO Ekstraklasy. Urodzony w Krakowie napastnik wystąpił w poprzedniej kampanii łącznie w 24 meczach, notując w nich pięć trafień i dwie asysty. Na placu gry piłkarz spędził 750 minut.

Feliks w drużynie z Krakowa dołączył do starych znajomych z Ruchu. Już wcześniej do tej ekipy trafili Tomasz Swędrowski oraz Konrad Kasolik. Nie milkną natomiast wciąż spekulacje, że na liście życzeń sterników Wieczystej jest też jeszcze jeden gracz Niebieskich, czyli Daniel Szczepan.

Czytaj więcej: Raków może pożegnać pomocnika, MVP sezonu nie jest ulubieńcem Papszuna

Komentarze