Szymański zimą trafi do Premier League? Skauci trzech gigantów obserwowali go z trybun

Sebastian Szymański jest gorącym nazwiskiem na rynku transferowym. Co chwilę pojawiają się informację o zainteresowaniu reprezentantem Polski. Z najnowszych doniesień portalu TeamTalk wynika, że Manchester United, Arsenal oraz Tottenham obserwowali jego grę z wysokości trybun.

Sebastian Szymański
Obserwuj nas w
Imago / SeskimPhoto Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Sebastian Szymański jest rozchwytywany na rynku transferowym
  • Do grona zainteresowanych klubów dołączyły trzy kluby z Premier League
  • Grę Szymańskiego z wysokości trybun obserwowali skauci Manchesteru United, Arsenalu oraz Tottenhamu

Sebastian Szymański obserwowany przez topowe kluby w Anglii

Sebastian Szymański od momentu przeprowadzki do Turcji nie schodzi z czołowych stron nie tylko polskich, ale również europejskich portali. Pomocnik Fenerbahce dzięki świetnej grze w nowych barwach trafił na radar topowych klubów na świecie.

POLECAMY TAKŻE

Najnowsze informacje, które przekazał portal TeamTalk mówią o tym, że grę Sebastiana Szymańskiego z trybun obserwowali skauci trzech klubów z Premier League. Ich zdaniem do Turcji wybrali się przedstawiciele Manchesteru United, Tottenhamu oraz Arsenalu. Wymienione trzy zespoły mają być mocno zainteresowane sprowadzeniem reprezentanta Polski podczas letniego okna transferowego.

Wcześniej pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu Szymańskim ze strony AC Milanu oraz Bayeru Leverkusen. Mimo że do letnich transferów wciąż pozostało kilka miesięcy, to już teraz wiadomo, że 24-letni pomocnik będzie jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na rynku transferowym. TeamTalk podaje, że ewentualna kwota transferu może oscylować w granicach 30 milionów euro.

Ostatnio urodzony w miejscowości Biała Podlaska piłkarz nie ma szczęścia w polu karnym rywali. Jednak wciąż może pochwalić się solidnym dorobkiem strzeleckim. Na tę chwilę w 39 meczach strzelił 12 goli i zaliczył 14 asyst.

Komentarze