Manchester United na zakupach w Bundeslidze. Drugie podejście po gracza Bayeru

Manchester United nie ustaje w staraniach o sprowadzenie nowego bocznego obrońcy. Z informacji portalu Caughtoffside.com wynika, że Czerwone Diabły wciąż obserwują Jeremiego Frimponga z Bayeru Leverkusen.

Jeremie Frimpong
Obserwuj nas w
Imago / Markus Fischer Na zdjęciu: Jeremie Frimpong
  • Manchester United ma na oku wahadłowego Bayeru Leverkusen
  • Jeremie Frimpong był łączony z transferem na Old Trafford w zeszłym roku
  • Na radarze Czerwonych Diabłów znajduje się również Mathys Tel

Jeremie Frimpong na radarze Manchesteru United

Manchester United wciąż chce kontynuować politykę transferową dotyczącą sprowadzania do klubu młodych piłkarzy. Mówił o tym również nowy współwłaściciel klubu – Sir Jim Ratcliffe. Brytyjczyk zapewnił, że na rynku transferowym Czerwone Diabły będą aktywnie szukać perspektywicznych gwiazd futbolu.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z takich piłkarzy ma być Jeremie Frimpong. Dziennikarz Christian Falk poinformował na portalu Caughtoffside.com, że drużyna z Old Trafford wciąż nie straciła nadziei na transfer Holendra. Wahadłowy Bayeru Leverkusen już podczas ostatniego letniego okna transferowego był łączony z przejściem do Manchesteru United. Ostatecznie temat transferu nigdy nie nabrał rozpędu, lecz tym razem ma być inaczej.

Frimpong w tym sezonie imponuje indywidualnymi statystykami. Reprezentant Holandii zagrał 28 meczów, w których strzelił 9 goli i zaliczył 10 asyst. Umowa 23-latka z Leverkusen obowiązuje do czerwca 2028 roku. Portal Transfermarkt wycenia go na 50 milionów euro.

Wahadłowy Bayeru Leverkusen to nie jedyny piłkarz z Bundesligi, który znajduje się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Na liście życzeń jest również Mathys Tel z Bayernu Monachium.

Komentarze