Sensacyjny zwrot akcji! Szczęsny może zostać we Włoszech!

Wojciech Szczęsny niemal na pewno opuści Juventus w tym oknie transferowym. Gdzie trafi reprezentant Polski? Gianluca Di Marzio poinformował o możliwym sensacyjnym zwrocie akcji.

Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
LaPresse / Alamy Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Szczęsny jednak nie opuści Serie A?

Wojciech Szczęsny i Juventus – ten rozdział dobiegnie końca po siedmiu latach trwania. Reprezentant Polski opuści klub, w którego barwach rozegrał 252 spotkania. 34-latek nie zamierza rozstawać się z futbolem i szuka nowego miejsca pracy. Od dłuższego czasu bramkarz jest łączony z odejściem z Serie A i transferem do Arabii Saudyjskiej. Jednak Gianluca Di Marzio zdradził, że może dojść do niespodziewanego zwrotu akcji.

POLECAMY TAKŻE

Szczęsny, mimo poważnych kontraktów ze strony Al-Nassr, niekoniecznie chce żegnać się z Półwyspem Apenińskim. Tę sytuację chce wykorzystać AC Monza. Biancorossi niedługo stracą swojego golkipera, Michele di Gregorio, właśnie na rzecz Juventusu. Na sprzedaży zarobią 20 milionów euro i część tej kwoty mogą przeznaczyć na pozyskanie zastępcy Włocha.

Może zostać nim Wojciech Szczęsny. Chociaż dzisiaj La Gazzetta dello Sport ujawniła, że Polak za cztery miliony euro przeniesie się z Juventusu do Al-Nassr, okazuje się, że transfer wcale nie jest bliski finalizacji. Jeżeli 34-latek nie osiągnie porozumienia z klubem z Saudi Pro League, niewykluczone, że pozostanie we Włoszech. Największym problemem dla Monzy może okazać się wysokie wynagrodzenie 84-krotnego reprezentanta Biało-Czerwonych.

Zobacz także: Juventus bliski pozyskania nowego piłkarza. Syn legendy zagra w Turynie?

Komentarze