Sancho nie zostanie w Borussii? Nowy kierunek dla skrzydłowego

Jadon Sancho w najbliższym okienku ma definitywnie odejść z Manchesteru United. Sytuację 24-letniego skrzydłowego bacznie monitoruje Juventus - podaje brytyjski dziennik Daily Mail.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Jadon Sancho

Juventus zainteresowany Jadonem Sancho

Manchester United podobno podjął decyzję o sprzedaży Jadona Sancho. 24-letni skrzydłowy w drugiej części ostatniego sezonu przebywał na wypożyczeniu w Borussii Dortmund, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony. Choć niemiecki klub chciałby wykupić angielskiego zawodnika, to nie wiadomo, czy BVB będzie stać na transfer definitywny ofensywnego piłkarza. Dlatego 23-krotny reprezentant Synów Albionu może wylądować w lidze włoskiej.

POLECAMY TAKŻE

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez brytyjską gazetę “Daily Mail” zainteresowanie Jadonem Sancho wykazuje bowiem Juventus. Starą Damę lada moment czeka przebudowa po tym, jak z posady szkoleniowca został zwolniony Massimiliano Allegri. Jego miejsce na ławce trenerskiej Bianconerich niemal na pewno zajmie Thiago Motta, którego angaż powinien zostać oficjalnie potwierdzony jeszcze w tym tygodniu.

Zespół z Serie A od jakiegoś czasu pracuje nad transferem Douglasa Luiza z Aston Villi, a gdy domknie tę transakcję, to może skupić się na wspomnianym wyżej Jadonie Sancho. Czerwone Diabły na sprzedaży lewoskrzydłowego planują zarobić przynajmniej 40 milionów funtów. Przypomnijmy, że Manchester United w 2021 roku zapłacił za 24-latka aż 70 milionów funtów, dlatego chce odzyskać przynajmniej część zainwestowanych pieniędzy.

Komentarze