Legia dopina kolejny transfer. Zostały testy medyczne

Legia Warszawa dopięła szczegóły jednego z transferów. Do Roberto Carlosa Fernandeza. Wkrótce pomocnik zjawi się w klubie, aby przejść testy medyczne - informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu "meczyki.pl".

Piłkarze Legii Warszawa
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa

Roberto Carlos Fernandez zostanie zawodnikiem Legii Warszawa

Legia Warszawa ostro pracuje w letnim okienku transferowym, aby wzmocnić skład przed przyszłym sezonem. Głównym celem „Wojskowych” było sprowadzenie następcy Josue, który wraz z końcem czerwca zostanie wolnym agentem. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, stołeczny klub dopiął już transfer następcy portugalskiego pomocnika.

Według informacji przekazanych przez dziennikarza serwisu „Meczyki”, nowym zawodnikiem Legii Warszawa zostanie Roberto Carlos Fernandez. „Wojskowi” osiągnęli porozumienie z boliwijskim Bolivarem. 24-letni pomocnik wkrótce zjawi się w stolicy Polski, aby przejść testy medyczne i podpisać oficjalny kontrakt.

Tomasz Włodarczyk dotarł również do informacji w sprawie innych transferów Legii Warszawa. Dziennikarz zdradził, że „Wojskowi” zaplanowali już testy medyczne kolejnych piłkarzy. W środę testy medyczne przejdzie Luquinhas. Natomiast dwa dni później w klubie pojawi się Kacper Chodyna. Niezagrożone również jest przyjście Claude’a Goncalvesa do zespołu prowadzonego przez Goncalo Feio.

POLECAMY TAKŻE

Legia Warszawa ma za sobą dość przeciętny sezon, choć został on zwieńczony brązowym medalem mistrzostw Polski. Ambicje „Wojskowych” sięgają jednak dużo wyżej, dlatego klub w letnim okienku transferowym chce dokonać solidnych wzmocnień, aby wrócić na tron Ekstraklasy.

Sprawdź także: Legia straci młodego piłkarza? Trzy kluby zainteresowane transferem

Komentarze