Real chce transferu dwóch gwiazd w 2024 roku. Padło ultimatum

Real Madryt chciałby tego lata sprowadzić Leny'ego Yoro oraz Alphonso Daviesa. Jak informuje Sport, Królewscy za oba transfery nie chcą płacić więcej niż 90 mln euro.

Florentino Perez
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Florentino Perez

Davies i Yoro za maksymalnie 90 milionów euro. Oto ultimatum Realu Madryt

Real Madryt liczy, że w 2024 roku drużynę wzmocnią jeszcze dwie gwiazdy. Od wielu tygodni spekuluje się na temat przyszłości Alphonso Daviesa z Bayernu Monachium oraz Leny’ego Yoro z Lille. Zawodnicy mają wzmocnić kluczowe pozycje w obronie Królewskich, czyli środek oraz lewą stronę.

POLECAMY TAKŻE

Przedłużające się negocjacje grają na niekorzyść Bayernu oraz Lille. Wszystko ze względu na to, że w 2025 roku Davies i Yoro będą do wzięcia za darmo. Real Madryt zdaje sobie z tego sprawę i już teraz postawił twarde warunki, które mają na celu obniżenie ceny.

Jak poinformował serwis Sport, Florentino Perez postanowił, że nie wyda na oba transfery więcej niż 90 milionów euro. To kwota zdecydowanie poniżej oczekiwań Bayernu i Lille. Oba kluby liczą na naprawdę potężny zarobek. Ponoć Die Roten chcą sprzedać Daviesa za 70 milionów euro, a Francuzi oczekują za Yoro nawet 100 milionów.

Real wie, że prędzej czy później żądania zmiękną, ponieważ piłkarze wyrazili chęć przenosin do Madrytu i raczej nie zgodzą się na transfer do innej drużyny. W tej sytuacji kluby prawdopodobnie będą musiały sprzedać zawodników na zasadach Królewskich lub za rok stracą ich bez żadnego dochodu.

Czytaj dalej: Real pobije rekord transferowy?! Gwiazda za 150 milionów euro

Komentarze