Raków chciał napastnika z Ekstraklasy. Oferta odrzucona

Raków Częstochowa w letnim okienku chce wzmocnić pierwszą linię. "Medaliki" już złożyły ofertę za jednego z napastników grających w Ekstraklasie. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, została ona odrzucona.

Cracovia - Widzew Łódź
Obserwuj nas w
Konrad Swierad / Alamy Na zdjęciu: Cracovia - Widzew Łódź

Ekstraklasa. Raków złożył propozycję za polskiego snajpera

Mistrzowie Polski z 2023 roku ten sezon zakończyli dopiero na 7. miejscu. Jeszcze przed końcem rozgrywek Medaliki doczekały się zmiany trenera, a w lecie doczekają się także kilku transferów. Jednym z priorytetów klubu jest wzmocnienie rywalizacji na pozycji napastnika. W tym celu Raków Częstochowa sonduje krajowy rynek.

POLECAMY TAKŻE

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl zdradzi, że Medaliki wyrażają poważne zainteresowanie snajperem Cracovii. Tym zawodnikiem jest Patryk Makuch, którego charakterystyka bez wątpienia odpowiada Markowi Papszunowi. 25-latek imponuje siłą fizyczną i znakomicie radzi sobie w powietrzu. Ten sezon zakończył z pięcioma golami i taką samą liczbą asyst.

Pasy otrzymały od częstochowian oficjalną ofertę za swojego piłkarza, ale nie były zadowolone z jej wysokości i postanowiły ją odrzucić. Na razie trudno stwierdzić, czy Raków wróci z lepszą propozycją, czy zamknie negocjacje już po pierwszej nieudanej próbie.

Makuch trafił do Krakowa w lecie 2022 roku. Cracovia zapłaciła za niego 550 tysięcy euro.

Komentarze