Warta z kolejnym transferem. Nowy napastnik na pokładzie

Warta Poznań w czwartek potwierdziła kolejny transfer. Nowy zawodnikiem "Zielonych" został Rafał Adamski. 23-latek został wypożyczony z Zagłębia Lubin do końca sezonu 2024/25.

Rafał Adamski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Rafał Adamski

Oficjalnie: Rafał Adamski wzmocnił Wartę Poznań

Warta Poznań nie utrzymała się w Ekstraklasie, zatem nadchodzący sezon drużyna spędzi w Betclic 1 Lidze. Klub przejdzie radykalnie zmiany w letnim okienku transferowym. Już wiemy, że w kolejnej kampanii zespół będzie prowadził Piotr Jacek. Teraz przed „Zielonymi” zadanie, aby sprowadzić nowych piłkarzy, którzy wkomponują się do filozofii nowego szkoleniowca.

POLECAMY TAKŻE

Klub z Poznania za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej w czwartek ogłosił kolejny transfer. Nowym zawodnikiem Warty został Rafał Adamski. 23-letni napastnik dołączył do „Zielonych” na zasadzie rocznego wypożyczenia z Zagłębia Lubin.

Cały czas intensywnie pracujemy nad wzmocnieniami siły ofensywnej naszego zespołu. Zdecydowaliśmy się na pozyskanie Rafała, który ma już doświadczenie na poziomie Ekstraklasy, a dodatkowo dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi – jest typem wysokiego i silnego napastnika. Zależało nam na sprowadzeniu piłkarza właśnie o takim profilu, innym niż Maciek Firlej, który wcześniej dołączył do drużyny. Liczymy bardzo na to, że Rafał udowodni w naszym klubie swój niemały potencjał – powiedział Dawid Frąckowiak, dyrektor sportowy Warty Poznań.

Rafał Adamski w barwach seniorskiej drużyny Zagłębia Lubin rozegrał 22 spotkania. Napastnik w tym czasie zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców.

Sprawdź także: Duże wzmocnienie Zagłębia Lubin. To bramkostrzelny napastnik

Komentarze