Obrońca Realu Madryt finalizuje transfer do klubu z Serie A

Real Madryt straci jednego ze swoich graczy. Rafa Marin przybył już do Włoch, aby sfinalizować swoją przeprowadzkę z hiszpańskiej ekipy do SSC Napoli. Wieści przekazało Sky.

Rafa Marin
Obserwuj nas w
fot. Christian Bertrand / Alamy Na zdjęciu: Rafa Marin

Rafa Marin zamieni Real Madryt na SSC Napoli

Real Madryt nie koncentruje się tylko na pozyskiwaniu nowych graczy tego lata, ale też na sprzedawaniu zawodników. Jednym z zawodników, który lada moment najpewniej zakończy swoją przygodę z Królewskimi, będzie najpewniej Rafa Marin.

POLECAMY TAKŻE

Sky Sport Italia przekazało, że 19-letni piłkarz przybył już do Rzymu, gdzie w klinice Villa Stuart przejdzie testy medyczne. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to Rafa Marin zasili szeregi SSC Napoli za 10 milionów euro. Niemniej władze Realu zapewnią sobie opcję odkupu zawodnika. Aczkolwiek kwota z biegiem lat będzie się zwiększać.

Włoski klub nie tylko wzmocni się kosztem Królewskich. Rano testy medyczne przechodził Leonardo Spinazzola i wygląda na to, że włoski zawodnik wkrótce też wzmocni zespół Partenopei.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Napoli nowy sezon ligowy zacznie w drugiej połowie sierpnia. W pierwszej kolejce nowej kampanii drużyna Antonio Conte zmierzy się na wyjeździe z Hellas Werona. Z kolei w roli gospodarza Napoli pierwsze spotkanie rozegra 25 sierpnia. Zmierzy się wówczas o godzinie 20:45 z Bolognią.

Ekipa z Neapolu na sezon 2024/2025 ma jasny cel, aby znacznie poprawić swoją pozycję z poprzedniej kampanii, gdy zajęła 10. miejsce. Napoli jednocześnie chce włączyć się do gry o miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Czytaj więcej: Joao Cancelo może zakotwiczyć u jednego z gigantów Serie A

Komentarze