Nastawienie Man City ws Cancelo nie zmienia się. Barcelona chce to wykorzystać

To był jak dotąd trudny sezon dla FC Barcelony, ale jednym z jasnych punktów drużyny był Joao Cancelo. 29-latek dołączył do Blaugrany zeszłego lata na podstawie umowy wypożyczenia z Manchesteru City na cały sezon i wywarł pozytywne wrażenie, mimo że nie zawsze gra na swojej naturalnej pozycji prawego obrońcy.

Joao Cancelo
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Joao Cancelo
  • Barcelona robi wszystko, by zatrzymać Cancelo
  • Blaugrana wykorzysta fakt, że Man City nie wiąże z nim przyszłości
  • Portugalczyk chce zostać w Katalonii

Barcelona szuka sposobów na zatrzymanie Cancelo

Zrozumiałe jest, że FC Barcelona ma nadzieję ponownie podpisać kontrakt z Cancelo tego lata. Nie będzie to łatwa operacja ze względu na ciągłe problemy finansowe klubu, ale nadal istnieje duża szansa, że uda się dojść do porozumienia z Manchesterem City.

Według Mundo Deportivo, ma w tym pomóc fakt, że Obywatele nie wiążą już żadnej przyszłości z Portugalczykiem i nie będę stwarzali problemów przy jego odejściu. W związku z tym na pewno usiądą do negocjacji w sprawie Cancelo, niezależnie czy będzie to Barcelona, czy inny klub.

Blaugrana ma nadzieję, że uda jej się wygrać wyścig o podpisanie kontraktu z Cancelo. Wierzą, że chęć Portugalczyka do pozostania w klubie da im przewagę. Jednak nadal muszą zgromadzić środki, aby kupić go na stałe.

Zobacz również: Ancelotti szczególnie chwalił jednego zawodnika po meczu z RB Lipsk

Komentarze