Man United walczy o wschodzącą gwiazdę. Erik ten Hag osobiście dzwonił do piłkarza

Manchester United przeprowadził drugą turę rozmów z agentem Joshuy Zirkzee. Jak przekazał Fabrizio Romano w negocjację osobiście zaangażował się Erik ten Hag, który rozmawiał z piłkarzem.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Erik ten Hag

Zirkzee wywołał poruszenie w Man United, w negocjację włączył się Erik ten Hag

Manchester United nie przeprowadził jeszcze żadnego transferu podczas letniego okna transferowego. Mimo to na liście życzeń Czerwonych Diabłów widnieje duże grono zawodników, z którymi prowadzone są rozmowy. Jednym z nich jest utalentowany napastnik, który w poprzednim sezonie dał się poznać z bardzo dobrej strony w rozgrywkach Serie A.

POLECAMY TAKŻE

Nie jest tajemnicą, że w kręgu zainteresowań Manchesteru United znajduje się piłkarz Bolognii – Joshua Zirkzee. Pierwsze informacje o potencjalnym transferze Holendra na Old Trafford ujrzały światło dzienne jeszcze w trakcie sezonu ligowego. Aktualnie kwestia przeprowadzki do nowego zespołu nabrała rozpędu, bowiem agent zawodnika jest już po rozmowach z wieloma zespołami.

Fabrizio Romano poinformował, że przedstawiciel Zirkzee niedawno po raz drugi rozmawiał z dyrektorami Man United w celu omówienia warunków kontraktu oraz prowizji. Co więcej, w negocjacje włączył się nawet Erik ten Hag, który kilkukrotnie rozmawiał ze swoim rodakiem przez telefon.

Na ten moment piłeczka jest po stronie angielskiego klubu, który prowadzi dyskusję wewnątrz gabinetów. Czerwone Diabły zastanawiają się, czy chcą kontynuować rozmowy na obecnych ustalonych podczas ostatniego spotkania warunkach. Jeśli chodzi o kwotę transferu, to ma ona wynieść 40 milionów euro. Taka suma widnieje w kontrakcie Zirkzee z Bologną zapisana jako kwota wykupu. Obecna klauzula obowiązuje tylko do sierpnia.

Komentarze