Maddison rozpoczyna rozmowy z angielskim gigantem. Przed nim kluczowa decyzja

Po spadku z Premier League Leicester City straci Jamesa Maddisona. Anglikiem interesują się wielkie kluby, na czele z Tottenhamem. Rozmowy między stronami zostały już rozpoczęte. Pomocnik ma przed sobą kluczowe decyzje.

James Maddison
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: James Maddison
  • James Maddison zamierza odejść z Leicester City po spadku z Premier League
  • Największe zainteresowanie Anglikiem wykazuje Tottenham
  • Między stronami doszło do oficjalnych rozmów

Reprezentant Anglii zgodzi się na brak europejskich pucharów?

Leicester City sensacyjnie zakończyło sezon 2022/2023 spadkiem z Premier League. Teraz ekipę Lisów czeka gigantyczna rewolucja. Zespół opuścił już Youri Tielemans, a niebawem podobną drogę obierze James Maddison, który generuje duże zainteresowanie.

W tym przypadku Leicester City łatwo nie odpuści, gdyż chce na swojej gwieździe zarobić nawet 50 milionów funtów. Nie powinno to być problemem dla największych angielskich drużyn.

Najkonkretniejsze prace nad tym ruchem prowadzi Tottenham, dla którego Anglik stał się jednym z głównych celów transferowych. Między stronami doszło już do oficjalnych rozmów.

Nie ulega wątpliwościom, że dla Maddisona byłby to wielki ruch. Problem stanowi natomiast fakt, że Koguty zajęły dopiero ósme miejsce i nie zagrają w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Może to automatycznie poprawić notowania Newcastle United, czyli uczestnika kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Oba te kluby wyglądają na najpoważniejszych graczy, rywalizujących o reprezentanta kraju.

Zobacz również: Pomocnik Man City przed finałem Ligi Mistrzów: wielcy graczy muszą pokazać się w wielkich momentach

Komentarze