Liverpool zagiął parol na piłkarza Newcastle. Dobry znajomy Arne Slota

Liverpool wykazuje zainteresowanie Yankubą Mintehem - uważa brytyjski dziennik The Telegraph. 19-letni skrzydłowy ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Feyenoordzie Rotterdam.

Yankuba Minteh
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Yankuba Minteh

Yankuba Minteh przymierzany do Liverpoolu

Newcastle United nadchodzącego lata może być zmuszone do dokonania kilku sprzedaży z uwagi na problemy z przestrzeganiem zasad finansowego fair play. Dlatego z drużyną Srok zapewne pożegna się kilku zawodników, na których sprzedaży da się wygenerować większe pieniądze. Jednym z takich piłkarzy jest Yankuba Minteh, który minioną kampanię spędził na wypożyczeniu w Feyenoordzie Rotterdam i pokazał się tam z bardzo dobrej strony.

POLECAMY TAKŻE

Według najnowszych informacji przekazanych przez brytyjski dziennik “The Telegraph” 19-letniego skrzydłowego do Liverpoolu może sprowadzić Arne Slot. 45-letni trener z Holandii doskonale zna bowiem czterokrotnego reprezentanta Gambii, którego miał okazję prowadzić na De Kuip. Yankuba Minteh w ostatnim sezonie rozegrał łącznie 37 meczów, strzelił 11 goli i zanotował 6 asyst. Jego aktualna wartość rynkowa wynosi około 40 milionów euro.

Przed Arne Slotem niełatwe zadanie na Anfield Road, gdzie holenderski szkoleniowiec wejdzie w wielkie buty Juergena Kloppa. Popularni The Reds pod wodzą słynnego Niemca wygrali zarówno Premier League, jak i Ligę Mistrzów. Oprócz tego dwukrotnie sięgnęli po Puchar Ligi Angielskiej, a także raz zdobyli Puchar Anglii. 56-latek napisał więc kawał historii w ekipie z Liverpoolu.

Komentarze