Legia pożegna się ze swoim gwiazdorem! Ma zarobić rekordowe pieniądze

Ernest Muci jest bliski opuszczenia Legii Warszawa. Stołeczny klub może na tym transferze zarobić rekordowe pieniądze - donosi Paweł Gołaszewski.

Piłkarze Legii Warszawa
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa
  • Ernest Muci jest o krok od opuszczenia Legii Warszawa
  • Wojskowi otrzymali ofertę od Besiktasu Stambuł
  • Turecki klub jest w stanie zapłacić za Albańczyka około 10 milionów euro

Ogromne pieniądze dla Legii! Muci bliski transferu

Legia Warszawa rozpocznie w piątek zmagania w ramach rundy wiosennej Ekstraklasy. Ekipa Kosty Runjaicia wciąż wierzy, że na finiszu uda się zdobyć mistrzostwo Polski. To nie będzie łatwe zadanie, gdyż jest oddalona od lidera tabeli aż o dziewięć punktów, a także czeka ją jeszcze rywalizacja w europejskich pucharach. Na dodatek lada moment może stracić swoją gwiazdę, która jest bliska przenosin do Turcji.

Paweł Gołaszewski poinformował, że z Legii Warszawa najprawdopodobniej odejdzie Ernest Muci. Obecny sezon jest przełomowy dla Albańczyka, który od dawna uchodził za spory talent, jednak nie potrafił do końca pokazać swych umiejętności. Jesienią zabłysnął przede wszystkim w Lidze Konferencji, gdzie w fazie grupowej strzelił trzy bramki Aston Villi.

Wiosną Wojskowi będą musieli radzić sobie bez 22-latka, który otrzymał propozycję gry w Besiktasie Stambuł. Turecki gigant zaoferował Legii kwotę w okolicach 10 milionów euro, co stanowiłoby dla stołecznego klubu absolutny rekord transferowy.

Od niedawna na ławce trenerskiej Besiktasu zasiada Fernando Santos. W sezonie 2023/2024 Muci zgromadził łącznie dziewięć bramek oraz dwie asysty. W 2023 roku stał się również regularnym reprezentantem Albanii.

Legia Warszawa zdobędzie mistrzostwo Polski

Tak 50%
Nie 42%
Trudno powiedzieć 9%
400+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

Zobacz również: Wraca Ekstraklasa! TOP 10 goli rundy jesiennej [WIDEO]

Komentarze