Legia pożegna się latem z najlepszym piłkarzem? Wszystko na to wskazuje

Legia Warszawa wciąż nie podjęła decyzji w sprawie przyszłości Josue. Po sezonie wygasa jego kontrakt. Portugalczyk wprost sugeruje, że władze klubu go nie doceniają.

Josue
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Josue
  • Legia Warszawa ma przed sobą kluczową decyzję w sprawie Josue
  • Portugalczyk najprawdopodobniej będzie zmuszony odejść z klubu
  • Jego umowa w dalszym ciągu nie została przedłużona

Co Legia zrobi z Josue?

Legia Warszawa zaczęła sezon z przytupem, lecz wiosna jest w jej wykonaniu bardzo przeciętna. Szybko zakończyła swoją przygodę w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy, a na dodatek ma bardzo małe szanse na zdobycie mistrzostwa Polski. Jeśli Wojskowi nie dostaną się do europejskich pucharów, latem najprawdopodobniej czeka ich poważna przebudowa. Kibice obawiają się o przyszłość Josue, który zapewne będzie musiał opuścić stolicę Polski. W tym temacie pojawia się coraz więcej przesłanek.

Kluczowe jest zachowanie samego zawodnika, który sugeruje, że władze klubu nie są wobec niego sprawiedliwe. Po meczu z Górnikiem Zabrze wprost przyznał, że czuję się niedoceniony, co może zwiastować brak nowego kontraktu i pożegnanie po ostatnim meczu tego sezonu.

Saga z udziałem Josue trwała także w zeszłym sezonie. Jej zwieńczenie otrzymaliśmy dopiero pod koniec rozgrywek. Wówczas Legia postanowiła przedłużyć umowę gwiazdora. Teraz może być jednak inaczej – prowadzone między stronami rozmowy nie przynoszą zamierzonego rezultatu.

Zobacz również: Cel transferowy Man Utd wyceniony. Juventus oczekuje wielkiej kwoty

Komentarze