Cel transferowy Man Utd wyceniony. Juventus oczekuje wielkiej kwoty

Manchester United rozgląda się za nowym środkowym obrońcą. Kandydatem jest Gleison Bremer, którego Juventus wycenił na bardzo duże pieniądze - donosi Florian Plettenberg.

Gleison Bremer
Obserwuj nas w
fot. Nicolò Campo / Alamy Na zdjęciu: Gleison Bremer
  • Gleison Bremer to jeden z kandydatów do wzmocnienia Manchesteru United
  • Juventus wysoko ceni brazylijskiego obrońcę, którego nie chce stracić
  • Oczekiwana wysokość oferty przekracza 60 milionów euro

Man Utd sprowadzi Bremera? Musi sporo zapłacić

Manchester United w głównej mierze chce latem wzmocnić defensywę. Z Old Trafford zapewne pożegna się Raphael Varane, którego kontrakt nie zostanie przedłużony. Władze klubu pragną ściągnąć przynajmniej jednego jakościowego obrońcę, tak aby poprawić statystyki straconych bramek. Jednym z głównych kandydatów do zasilenia tej pozycji jest Gleison Bremer, którego w angielskim klubie wysoko cenią wszyscy decyzyjni.

Sprowadzenie go nie będzie łatwe, bowiem to lider defensywy Juventusu i potencjalnie również przyszły kapitan. Stara Dama oczywiście nie chce się z nim rozstawać, jednak mając na uwadze nie najlepszą sytuację finansową, może pojawić się taka konieczność. Manchester United musi zmierzyć się ze sporym wydatkiem, jeśli chce sprowadzić Brazylijczyka.

Florian Plettenberg informuje, że Juventus wycenił 27-latka na ponad 60 milionów euro. Po swojej stronie ma wiele argumentów, takich jak długość kontrakt, który obowiązuje do połowy 2028 roku.

Czerwone Diabły są łączone z wieloma piłkarzami. Oprócz Bremera, na Old Trafford mogą wylądować między innymi Jarrad Branthwaite, Giorgio Scalvini czy Leny Yoro.

Zobacz również: Santos znów będzie selekcjonerem? Jest głównym kandydatem europejskiej reprezentacji

Komentarze