Ciekawy transfer wewnątrz Premier League? West Ham poluje na gracza Aston Villi

West Ham United w letnim okienku transfer może wzmocnić pozycję napastnika. W kręgu zainteresowań "Młotów" znalazł się Jhon Duran z Aston Villi. Władze londyńskiego klubu złożyły już nawet oficjalną ofertę za Kolumbijczyka - podaje "Sky Sports".

Jhon Duran
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Jhon Duran

Jhon Duran na liście życzeń West Hamu

W tegorocznym letnim okienku transferowym czeka sporo pracy w obozie West Hamu United. Klub po zakończeniu minionej kampanii zdecydował się zakończyć współpracę z Davidem Moyesem, zatrudniając na jego miejsce Julena Lopeteguiego. „Młoty” na dodatek planują odświeżyć pozycję napastnika i sprowadzić młodszych graczy. Jak się okazuje, londyńczycy wytypowali już odpowiedniego kandydata.

POLECAMY TAKŻE

Z doniesień przekazanych przez „Sky Sports” wynika, że na szczycie listy życzeń West Hamu United znajduje się uczestnik tegorocznego Copa America. A mianowicie reprezentant Kolumbii – Jhon Duran. 20-latek jest na tyle pożądanym graczem przez „Młoty”, że przystąpiły one już do działania. Władze londyńskiego klubu bowiem złożyły oficjalną ofertę Aston Villi za młodego napastnika.

Brytyjska prasa nie zdradza, jaką kwotę zaproponował West Ham United za Jhona Durana. Jednak możemy się spodziewać, że klub  z Birmingham oczekuje faktycznie sporych pieniędzy. Kolumbijczyk to jeden z najlepszych napastników w Premier League młodego pokolenia. A na dodatek jego kontrakt z zespołem obowiązuje do 30 czerwca 2028 roku.

W minionej kampanii Jhon Duran natomiast rozegrał 37 spotkań w barwach Aston Villi. W tym czasie udało mu się ośmiokrotnie wpisać na listę strzelców. Portal „Transfermarkt” wycenia 20-latka na 20 milionów euro.

Sprawdź także: West Ham wybrał cel transferowy. To zawodnik Manchesteru United

Komentarze