Piłkarz Wisły Kraków wzbudza ogromne zainteresowanie. Do walki dołączył włoski gigant

Jakub Krzyżanowski prawdopodobnie w letnim okienku transferowym opuści Wisłę Kraków. 18-latek w ostatnich dniach trafił na celownik AC Milanu oraz Torino. Faworytem jednak do jego pozyskanie jest Bologna - informuje Tomasz Włodarczyk z redakcji "Meczyki".

Piłkarze Wisły Kraków
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Kraków

Jakub Krzyżanowski na celowniku włoskich ekip

Wisła Kraków wkrótce może stracić swój wielki talent. Coraz poważniej w ostatnich dniach mówi się o odejściu Jakuba Krzyżanowskiego na włoskie boiska. Defensor od miesięcy znajduje się na celowniku Bologni i to właśnie ten klub, zdaniem Tomasza Włodarczyka, jest głównym kandydatem do pozyskania 18-latka.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Dziennikarz redakcji „Meczyki” przekazał także nowe informacje związane z Jakubem Krzyżanowskim. Otóż młodzieżowy reprezentant Polski wzbudził także zainteresowanie dwóch innych włoskich klubów. A mianowicie 18-latek trafił pod obserwację AC Milanu oraz Torino. Tomasz Włodarczyk zdradził, że na ten moment jest to wstępny etap, bez konkretnej oferty, ale wkrótce sytuacja może nabrać tempa.

Z informacji przekazanych przez dziennikarza serwisu „Meczyki” dowiadujemy się również, że i tak Wisła Kraków zarobi na Jakubie Krzyżanowskim całkiem pokaźną kwotę. Transfer 18-latka ma wynieść około pół miliona euro. Plus ma być zawarty dodatkowy procent od przyszłej sprzedaży.

Jakub Krzyżanowski w minionym sezonie zadebiutował w seniorskim zespole „Białej Gwiazdy”. Młody defensor do tej pory zdołał rozegrać 19 spotkań w rozgrywkach ligowych, a także zaliczył dwa występy w Pucharze Polski.

Sprawdź także: Wisła Kraków chce byłego piłkarza Lecha Poznań. Królewski potwierdza ofertę

Komentarze