Wisła Kraków chce byłego piłkarza Lecha Poznań. Królewski potwierdza ofertę

Wisła Kraków jest zainteresowana transferem Daniego Ramireza. Prezes klubu Jarosław Królewski w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty potwierdził, że złożona została oferta za piłkarza.

Jarosław Królewski
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Jarosław Królewski

Złożyliśmy ofertę Daniemu Ramirezowi – potwierdza prezes Wisły Kraków

Wisła Kraków już w czwartek (11 lipca) rozegra pierwszy od dwunastu lat mecz w europejskich pucharach. Biała Gwiazda dzięki triumfowi w Pucharze Polski przystąpi do rywalizacji w kwalifikacjach Ligi Europy. Rywalem podopiecznych Kazimierza Moskala będzie kosowski zespół FK Llapi. Gdy pierwsza drużyna pod okiem trenera przygotowuje się do startu sezonu, w gabinetach trwają pracę nad wzmocnieniami. Jakiś czas temu krakowski klub pozyskał trzech piłkarzy: Olivier Sukiennicki, Rafał Mikulec oraz Giannis Kiakos.

POLECAMY TAKŻE

W najbliższym czasie do Krakowa zawitać może następny piłkarz. Jarosław Królewski w rozmowie z portalem WP SportoweFakty potwierdził, że Dani Ramirez otrzymał ofertę kontraktu. Aktualnie Wisła czeka na rozwój sytuacji ws. pozyskania byłego gracza Lecha Poznań.

Złożyliśmy ofertę Daniemu Ramirezowi, ale nie związaną kompletnie z Goku. Mamy swoje ograniczenia finansowe, którym możemy podołać oraz lubimy, nie da się ukryć, zawodników, którzy traktują nasz klub priorytetowo i chcą podnieść pieniądze z przysłowiowej murawy. Czekamy na dalszy rozwój wypadków w tym zakresie – powiedział Jarosław Królewski w wywiadzie z WP SportoweFakty.

Dani Ramirez ostatni rok spędził w PKO Ekstraklasie, gdzie reprezentował po raz drugi barwy ŁKS-u Łódź. Hiszpan po rocznej grze w lidze belgijskiej wrócił na polskie boiska, gdzie ewidentnie czuje się najlepiej. Aktualnie po wygaśnięciu kontraktu z łódzkim klubem 32-latek pozostaje bez pracy. Na przestrzeni poprzedniej kampanii wystąpił w 32 meczach w lidze, w których zdobył 9 goli i zanotował 2 asysty.

Komentarze