Potwierdziły się doniesienia. Puszcza dokonała transferu pomocnika

Puszcza Niepołomice w czwartek potwierdziła kolejny transfer. Zespół prowadzony przez Tomasza Tułacza sprowadził Jakova Blagaicia. Chorwat związał się z klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia.

Puszcza Niepołomice
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Puszcza Niepołomice

Oficjalnie: Jakov Blagaić zasilił szeregi Puszczy Niepołomice

Puszcza Niepołomice wzięła się ostro do pracy po zakończeniu sezonu. Popularne „Żubry” w letnim okienku transferowym dokonała już kilku transferów. Drużynę Tomasza Tułacza wzmocnili m.in. Roman Jakuba czy Dawid Abramowicz. Klub na tym nie poprzestał i już w czwartkowe popołudnie potwierdził przyjście kolejnego zawodnika.

POLECAMY TAKŻE

Za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej Puszcza Niepołomice ogłosiła przyjście Jakova Blagaicia. Tym samym „Żubry” potwierdziły medialnie doniesienia, bowiem o transferze chorwackiego pomocnika mówiło się już kilka dni wcześniej. 24-latek podpisał z klubem umowę obowiązującą do końca czerwca 2026 roku. Obie strony zawarły w kontrakcie także opcję przedłużenia.

Jakov Blagaić to niezwykle utalentowany piłkarz. Chorwat miał okazje reprezentować swój kraj na młodzieżowej arenie międzynarodowej. Najwięcej występów nowy zawodnik Puszczy Niepołomice zaliczył w kadrze do lat 19. Tam rozegrał pięć spotkań, w których strzelił nawet jednego gola.

Chorwacki pomocnik w minionym sezonie reprezentował barwy FK Borac Banja Luka. W barwach tego klubu rozegrał 37 spotkań. Jakov Blagaić może się pochwalić znakomitymi statystykami. 24-latek bowiem zdołał sześciokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć aż 14 asyst.

Sprawdź także: Warta potwierdza transfer. Posiłki prosto z Ekstraklasy

Komentarze