Isak łączony z gigantami. Rozchwytywany snajper reaguje na doniesienia transferowe

Alexander Isak ma szansę trafić tego lata do któregoś z gigantów Premier League. Szwed reaguje na plotki transferowe i zapewnia, że wiąże swoją przyszłość z Newcastle United.

Alexander Isak
Obserwuj nas w
fot. Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Alexander Isak
  • Alexander Isak to kandydat do wzmocnienia któregoś z gigantów Premier League
  • W szczególności o Szweda zabiegają Arsenal oraz Tottenham
  • Napastnik zamierza kontynuować swoją karierę w Newcastle United

Isak na celowniku gigantów. Transfer wykluczony?

Alexander Isak jest w tym sezonie jednym z najlepszych napastników na Wyspach Brytyjskich. Jego świetna gra przykuwa uwagę krajowych gigantów, takich jak Arsenal czy Tottenham. Oba te kluby zamierzają latem spróbować sprowadzić go do siebie. Choć Newcastle United nie zakłada sprzedaży swojej gwiazdy, może otrzymać ofertę, której nie będzie się dało odrzucić.

Szwedzki snajper mógłby zostać bohaterem transferu za nawet 100 milionów euro. Podobne kwoty przewijają się w mediach, sugerując, że na tyle swojego piłkarza wyceniły Sroki. Sam zainteresowany ma świadomość, że jego gra może zaowocować licznymi ofertami, lecz zapewnia, że chce pozostać w Newcastle United na lata.

– Oczywiście, że chcę tutaj być w przyszłości. Przybyłem tu z uwagi na projekt, absolutnie kocham grać dla tej drużyny, czują się tutaj jak w domu. Liczę, że zakończymy sezon w dobrym stylu, zarówno dla mnie, jak i drużyny. Kocham tu grać – deklaruje, odpowiadając na transferowe doniesienia.

Zobacz również: Manchester United ruszy po gwiazdę Realu. Liczy na hitowy transfer

Komentarze