Hummels szuka miejsca po odejściu z BVB. Zaoferował się włoskim klubom

Mats Hummels żegna się z Borussią Dortmund. Niemiecki defensor nie chce przenosić się do Arabii Saudyjskiej i liczy na angaż w klubie z Europy. Zaoferował swoje usługi Milanowi oraz Romie - informuje Sky Sport Italia.

Mats Hummels
Obserwuj nas w
fot. Powerpics / Alamy Na zdjęciu: Mats Hummels

Hummels zaoferował się włoskim gigantom

Mats Hummels przegranym finałem Ligi Mistrzów z Realem Madryt zakończy swoją przygodę w Borussii Dortmund. Długo zastanawiał się nad swoją przyszłością i finalnie zdecydował o nieprzedłużaniu wygasającego kontraktu. Na Niemca nie wpłynęło nawet odejście Edina Terzicia, z którym pozostawał w napiętych relacjach.

Plan Hummelsa zakłada dalszą grę w Europie. Mimo sporego zainteresowania ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej, nie zamierza podążać w tym kierunku. Liczy, że będzie mu dane kontynuować karierę w ekipie z czołowej europejskiej ligi. 35-latek potwierdził w sezonie 2023/2024, że wciąż stać go na bardzo dobre występy, co można było dostrzec chociażby w dwumeczu z Paris Saint-Germain.

POLECAMY TAKŻE

Kto skusi się na sprowadzenie doświadczonego obrońcy w ramach transferu bezgotówkowego? Hummels wziął sprawy w swoje ręce, bowiem zaoferował swoje usługi dwóm włoskim drużynom – Milanowi oraz AS Romie. Wcześniej był łączony z przeprowadzką na San Siro, lecz do niej najprawdopodobniej nie dojdzie, gdyż Rossoneri mają zupełnie inny pomysł na wzmocnienie formacji defensywnej. Rzymianie muszą natomiast w pierwszej kolejności zweryfikować oczekiwania Hummelsa dotyczące zarobków. Nie jest tajemnicą, że klub ze stolicy Włoch ma dość ograniczone możliwości, jeśli chodzi o wypłaty dla zawodników.

Zobacz również: Promocja dla Barcelony! Manchester City chce niewielkich pieniędzy za Cancelo

Komentarze